2015 moda sezonu oldukça renkli ve farklı özellikleri içerisinde bulunduruyor. Bu farklı tasarıma sahip kıyafetleri ve genel olarak alışveriş yaparken dikkat etmeniz gereken bazı önemli hususlar vardır. Bu kurallara uyduğunuz sürece asil ve şık bir görünüme çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

sonbahar modası

sonbahar modası

Alışveriş yapmadan önce neye ihtiyacınız olduğuna karar verin. İhtiyacınız olmayan ya da hiçbir yerde kullanamayacağınız kıyafetlere dünyanın parasını vermeyin. Daima sade ve çeşitli faaliyetler için kolayca kullanabileceğiniz kıyafetlerin seçin, modaya bağlı ürünlerin tercih edilmemesi daha doğru bir davranış olduğunu unutmayın.

moda

moda

Modaya uygun olan pek çok kıyafet sizin asla kullanamayacağınız kıyafetlerdir.Kıyafetlerin farklı mevsimlerde de uzun süre giyilebilen, kolayca yıkayabileceğiniz, dayanıklı, çabuk buruşmayan kumaştan üretilmiş olmasına dikkat etmeyi unutmayın.

2015 Moda Trendleri

Bu sezon pek çok yenilik karşımıza çıkılıyor. Geçen sezon kullanılan büyük çantaların yerini avuç içi büyüklüğünde küçük çantalar almış.

etek

etek

Etek boyu orta boydan tamamen sıyrılarak mini ya da uzun olmuş. Renk olarak ise açık ve pastel renkler tercih edilmiş.

Bir Yorum

  1. Çimen söyledi:

    Moda Haberleri yazılarınızı çoğaltın!

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*