Kozmetiğe özellikle de kokulara inanılmaz düşkünüz. Güzel kokmak her kadının isteyebileceği bir şey. Bu yüzden sabundan parfüme, kremden makyaj malzemelerine kadar her ürün güzel kokularla hazırlanıyor. Bunların en önemlisi de şüphesiz parfüm. Birçok insan bu konuda çok hassas. Eğer mümkün olsaydı tıpkı kremler gibi vücudun her bölgesine özel kokular kullanabilirlerdi. Her ne kadar ilginç bir fikir olsa da hayal gerçek oldu, bacak ve ayaklara özel bir parfüm üretildi.

Alessandro Stiletto Ayak Parfümü

Alessandro Stiletto, bacaklar ve ayaklar için üretilmiş özel bir koku. Siyah Frenk üzümü, çiçek buketleri ve çeşitli meyve esanslarından harmanlanan bu parfüm dizlerin arka bölümüne, bileklere ve ayaklara sıkılıyor. Mor renkteki şişe tasarımıyla da çok şık. Kokusu çok hoş ve kalıcı.

Gün boyu ayakkabıların içinde kalan ayaklar için ideal bir çözüm olabilir. 50 ml EDP olarak üretilen kokuyu normal parfüm gibi de kullanabilirisiniz.

5 Yorum

 1. hande söyledi:

  İlginç ama güzel bir fikir kesinlikle denemek istiyorum

 2. Aysar söyledi:

  Yazınızdaki beşinci kombini halama hediye etmeyi istiyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

 3. Ceylinaz söyledi:

  Metindeki kombinlerin genellikle orta yaşlarda ki bayanlar için hoş olacağını düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

 4. Çeşminaz söyledi:

  Makalenizdeki altıncı tasarım çalışmasını tanıdığım birisine hediye etmeyi planlıyorum. diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu konuda

 5. Hakan söyledi:

  web siteniz telefon destekli mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*