Moda başlı başına bir kavram olmaktan öte, bir hayatın ana fikri pozisyonuna geçti. İnsanların hayatlarını değiştiren, olması gerekenden daha farklı bir havaya sokan hale getirdi ve getirmeye de devam ediyor. Modayı bir kalıba sokmak, neredeyse imkânsız, her yeni güne bambaşka bir noktadan, bambaşka bir yenilikle uyanıyoruz çünkü.

ponpon

ponpon

Moda Yönünde Her Şey

Bu dönemin kadınlar arasında ki modası, aksesuarlara takılan ponponlar. Başlangıçta garipseyebilirsiniz. Ancak moda böyle bir şey zaten, garipsenen bir olgu silsile halinde yayılıyor, yayılıyor ve moda oluyor. Ponponlarda bu sayede moda oldu ve hızlı bir şekilde yayıldı. Gelinen noktada her kadının çantasının bir kenarından sallanan bir ponpon görebiliyoruz.

ponponlu şapka

ponponlu şapka

Hal böyle olunca, daha doğrusu ilk ana şok atlatıldıktan sonra hemen ponponların renklileri, daha şekillileri çıktı ve kitleler buna hemen yöneldiler. Moda bir kez olmaya görsün bir ürün, onun ardı arkası kesilmiyor. Dedik ya, olmayacak objeler silsile halinde oluveriyor, moda böyle bir şey işte, inanmasınız da sizi de elinizden tutup götürebilir gittiği yere.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*