Yaklaşan yaz ayları ve sıcak havaların gelmesi ile birlikte artık kısa kollu giyme sezonu açıldı. Raflarda yerini alan kısa kollu tişörtler, elbiseler birbirinden şık ve zarif tasarımlara sahip. Özellikle kısa kollu elbiseler gerek günlük hayatınızda gerek gece hayatınızda rahatlıkla giyebileceğiniz modellere sahip.

Adil Işık Kısa Kollu Elbise

Günümüz modasına uygun olarak adil ışık kaliteli ile üretilen bu elbiseler ile dilediğiniz ayakkabı ve çantaları kolaylıkla kombin edebilirsiniz. Doğru seçimler yaparak daha şık görünebilir ve fark yaratabilirsiniz.

Yeni Yılda Yine Moda

Adil Işık Elbise 2014

Modanın öncüsü sayılan Adil Işık yeni yılda yine modayı etkisi altına aldı. Birbirinden canlı renklerin kullanıldığı kısa kollu elbiseler ile çok rahat edebilirsiniz. Özellikle çok sıcak havalarda bu türden elbiseleri zorlanmadan kullanabilirsiniz. Şıklık ve rahatlığın bir araya getirildiği bu modeller ile zarafeti kolaylıkla yakalayabilirsiniz. Ayrıntıların önemsendiği ve ayrıntılar ile zarafetin ortaya çıkarıldığı birbirinden güzel bu modeller sayesinde dilediğiniz gibi giyinebilirsiniz. Doğru tercihler ile şık giyinin, güzelliğinizi bir kez daha kanıtlayın.

Etiketler:

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*