Bir uzakdoğu sporu –  felsefesi olan yoga yaparken rahat giysiler giyilmesi gerektiği için Adidas da bu açığı değerlendirerek dünyada bir çok yoga yapan kişi için özel tekstil ürünleri üretti.

Adidas Yoga

Adidas’ın üretmiş olduğu bu yoga ürün grubu eşofman altı, eşofman üstü, uzun kollu sweat ve t-shirtten oluşuyor. Yoga için üretilmiş olan ürünlerde Adidas sadeliğe de çok dikkat etmiş. Sadeliğinin yanında aynı zamanda sık olan bu eşofmanların renk alternatatifleri siyah, pembe, mor olarak belirlenmiş.

Adidas Yoga Ürünleri

Yoga yaparken kendini Adidas eşofmanlar ile daha rahat hissedeceğinizden şüpheniz olmasın 🙂 Ayrıca bu yoga için yapılan eşofmanların farklı stilleride mevcut. Yaz ve kış ayları için üretilen bu ürünler bir çok bayan tarafından tercih edilecek gibi duruyor.

Adidas Yoga Kıyafetleri

Adidas yoga ürünlerinde “climate” teknolojisi kullanmış. Climate teknolojisi ile kumaşlar hava alabildiği için bu giysilerin içerisinde terlemek artık hayal durumuna gelmiş 🙂 terleme dışında climate sayesinde vücudunuz kuru ve serin kalıyor. Spor yapan bir çok insanın önemli sorunlarından biri spor yaparken giydikleri giysilerdir. Terlemek istemiyorsanız kesinlikle Adidas climate teknolojisi ile yapılan ürünler ile tanışma vaktiniz gelmiş demektir 🙂

Etiketler:

5 Yorum

 1. Bade söyledi:

  Sitenizdeki yazıları 12 kez okudum desem yalan olmaz, adım Bade ben de bu güzel yazılardan yazmak istiyorum.

 2. Çağla söyledi:

  Sitenizdeki yazıların çoğunu okudum, sizi takdir ediyorum. Özellikle Stil bölümündeki makaleler favorim.

 3. Arın söyledi:

  Adidas Yoga Kıyafetleri harika açıklamalarınızı yukardan aşağıya şaşkınlıkla okudum, süper ötesi öneriler bunlar

 4. Çilay söyledi:

  5 numaralı fotoğraf güzel

 5. Belinda söyledi:

  İçerikteki özellikle dördüncü resim inanılmaz görünüyor

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*