Şemsiyede bir aksesuardır. Yağmurun altında ıslandığımız şu günlerde renkli şemsiyelerle bulutlara gülümseyin. Her ne kadar pastırma sıcaklarını beklesekte bulunduğumuz mevsimi ve yaklaşan kar yağışlarını düşünürsek şemsiye kullanmaktan vazgeçilemeyeceğe benziyor. Accessorize bunu düşünerek kıpır kıpır şemsiyeler tasarladı.

Yağmuru tenimizde hissettiğimiz anda alel acele en yakın yerden alınan şemsiyelerden vazgeçin. Accessorize ergonomik yapısıyla rahatça bükülüp bir çantanın içine rahatça sığabilecek hale geliyor. Bu yüzden hiçbir zaman yağmura hazırlıksız yakalanmayacaksınız. Rengarenk ve çıtır desenleriyle Accessorize şemsiyeleri hem eğlenceli hem de şık.

Accessorize Şemsiye Modelleri 2015

Accessorize Şemsiye Modelleri 6 Accessorize Şemsiye Modelleri 5 Accessorize Şemsiye Modelleri 4 Accessorize Şemsiye Modelleri 3 Accessorize Şemsiye Modelleri 2 Accessorize Şemsiye Modelleri 1

5 Yorum

 1. Fuldem söyledi:

  Karabük’de yaşıyorum sitenizi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine takip etmeye başladım. Modayı yakından takip edebilmem açısından bana çok büyük fayda sağladınız.

 2. Cansın söyledi:

  Bence en doğru bilgiler bu sitede yer alıyor, gerçekten başarılı yazılar.

 3. Güniz söyledi:

  Aksesuar alanında baya bi akademik yazı okudum ama bu kadar iyisini ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 4. Fahriye söyledi:

  Bu tasarımlar harika bana göre

 5. Gizem söyledi:

  Accessorize Renkli Şemsiyeler metninizi baştan sona sakince okudum, inanılmaz bilgiler var.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*