Dünyaca ünlü parfüm markası Givenchy yine en çok satan parfümler arasında ilk sıralarda olmasini koruyor. Bayanlara özgü tasarlanmış hoş kokulu Gıvechy Absolutely Irresistible edp 75 ml lik şişe hacmi ve hoş tasarımlı kırmızı renkteki şişesiyle oldukça kullanışlı bir yapıya sahip. Bayanlar içinde parfüm seçiminde ciltle uyumu son derece önemlidir.

Bayanların ciltleri erkeklerin cildine göre daha hassas durumdadır. Fakat hiç endişelenmenize gerek yok çünkü Absolutely Irresistible her cilde uygun yapılı.

Absolutely Irresistible Givenchy

Koku ailesi bakımından : Modern, Çiçekçi ve Ağaçsı içerikte bir parfümdür. Üst notalarında: Mandalina lezzeti, kırmızı orman meyveleri, kırmızı biber , orta notalarında: Portakal çiçeği, helyotrop çiçeği ve alt notalarında ise: Sedir ağacı , paçuli, amber bitkileri barındırmaktadır.

Çekiciliğe önem veren bayanların eşsiz duygulara yolculuk etmesini sağlayan Gıvenchy Absolutely Irresistible adlı parfüm son derece hoş kokulu ve kullanan bayanlara özgü  duygular yaşatmakta, cazibelik ve çekicilik bakımından hoş olmanıza yarar sağlamaktadır. Her bayan çekici olmayı ve güzelliğini hoş kokulu parfümlerle bütünleştirmeyi ister. Kokunuzda en az güzelliğiniz kadar dikkat çekmelidir.

5 Yorum

 1. Feriha söyledi:

  Bu ürünleri satan firmalara nasıl ulaşabilirim, sizde telefon numaraları var mı?

 2. Ceren söyledi:

  Blogunuzda olan makalelerin büyük bir kısmını heyecanla göz attım, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Parfüm bölümündeki makaleler favorim.

 3. Besra söyledi:

  sıcakta bu tasarımlar özel bir etkinlikte giyilir mi

 4. Alpike söyledi:

  Sayfanızdaki Özel Tasarım Kombinler inanılmaz sanki

 5. Gökben söyledi:

  Makalenizdeki kıyafetlerin genellikle koyu renklerde giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*