Yaz ayları yaklaşırken etek alışverişi yapmaya başladınız öyle değil mi? Yazın vazgeçilmezi olan etekler bu yıl da kendilerinizi gösterecekler, ama doğru seçimler yapmak için etek modasını takip etmek gerekiyor. A kesim etekleri hemen hepiniz biliyorsunuz. Beli ince gösteren, vücudun alt kısımlarına doğru genişleyen yapıdaki bu etekler 2015 yazında inanılmaz bir trend haline gelecek. A kesim etek modelleri şimdiden kadrajınızda olmalı!

a kesim

a kesim

Neden A Kesim Etek?

Vücudunuzun orantılı bir şekle sahip olduğunu göstermek istiyorsanız buna uygun kıyafet seçimleri yapmalısınız. Rastgele bir etek aldığınızda vücudunuzun kusurlarını kapatmayı başaramayabilirsiniz. Bütün güzel kadınlar güzelliklerini kusurlarını iyi kapatıyor olmalarına borçlular. Siz de A kesim etek modelleri ile belinizin kalınlığını ya da basenlerinizin genişliğini gizleyebilir, tüm vücudunuzu orantılı gösterebilirsiniz.

a kesim etek

a kesim etek

A kesim etekler topuklu ayakkabılarla da düz ayakkabılarla da kombinlenebilir. Her ikisinde de bacak boyunuzu uzun göstereceğinden emin olabilirsiniz. Boyunuzu kesmeyecek olan bu modeller canlı renklerde tişört ve gömleklerle kombinlenebilir, altlarında uzun ya da kısa topuk stilettolar tercih edilebildiği gibi, spor ayakkabılar da hoş bir tarz yaratma şansı verebilir.

Bir Yorum

  1. yüreyya söyledi:

    Üst kısımdaki birinci tasarım çalışmasını tanıdığım birisine satın almak istiyorum. siz olsanız onu alır mıydınız

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*