Yaz aylarının gelmesiyle beraber cıvıl cıvıl ve hareketli kıyafetler sezona damgasını vurdu. Birçok renk skalası ve desen çeşitleriyle yaz aylarında yine bambaşka kombinler elde edebileceksiniz. Potikarelerin, çiçek desenlerinin, püsküllerin, tüllerin, püsküllerin ve denim kumaşların zirve yapacağı bu sezonda hem günlük yaşantınızda hem de özel gecelerinizde farklı kıyafet kombinleri elde edebileceksiniz.

bot kombinleri

bot kombinleri

2017 Yazında Desen Uyumu Nasıl Olacak?

kış kombinleri

kış kombinleri

Patikare modasıyla başlanırsa bu yaz en popüler desenin potikare olduğunu söyleyebiliriz. Bohem modasının esmediği bir dönem düşünülemez. O nedenle bu yaz bohem desenlerinin hakim olduğu elbiseleri babetlerle kombinleyerek günlük yaşamda kullanabilirsiniz. Geçen yazın modası olan bol pantolonlar bu sezonda da oldukça sık kullanılacak.

sonbahar kombinleri

sonbahar kombinleri

Yazlık süetler bu sezonun en favori parçalarından biri. Elegan duruşu ve estetik modelleriyle mükemmel bir görüntü sergileyen süetler eteklere, bluzlara ve ceketlere yansıyor. Denim kumaşlar olmadan yaz ve kış geçmiyor. Yaza da damgasını vuran denim kumaşlar bu sezonda farklı detaylarla ön planda olacak. Çiçek desenli, püskül detaylı, militer, transparan ve Uzakdoğu esintili parçaların ağırlıkta olacağı bu sezonda babetlerle, hafif detaylı takılarla değişik ve yaratıcı kıyafet kombinleri oluşturabilirsiniz.

spor kombinler

spor kombinler

Tek omuz kesimli bluzları, çapraz modelleri ve aykırı askıları günlük yaşamınızda da sıklıkla kullanarak değişik kombinler oluşturabilirsiniz. Sezonun diğer öne çıkan modellerinden birisi de puantiye detayı. Asi ruhu yansıtan puantiye farklı stiller oluşturmanıza yardım ediyor. Bu sezon hem spor hem de klasik kombinler oluşturmanız da büyük yardımcınız puantiye olabilir.

5 Yorum

 1. Alisa söyledi:

  2017 yazılarınızı büyük bir heyecan ile takip ediyorum. Harika iş çıkartıyorsunuz.

 2. Gülnaz söyledi:

  Harika bir site ve hep güncel konular var.

 3. Besra söyledi:

  İnceleme yazınızda yer alan ikinci kombini teyzeme satın almak istiyorum. sizce mantıklı mı

 4. Adel söyledi:

  2017’nin Yeni Sezon Kıyafet Kombinleri makalenizi her bir cümlesine dikkat ederek hayranlıkla okudum, çok dolu bilgiler var

 5. Ağça söyledi:

  Bu örnekler müthiş, nerede satılıyor acaba

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*