Pembe ve tonları özellikle kadınların çoğunun çok sevdiği renklerden de açık tonlardaki pembe bu yıl en çok karşımıza çıkacak renklerden bir tanesi olacak. Açık tonlardaki pembe renginin abiyelerde de sıklıkla göreceğiz.

pembe ve tonları

pembe ve tonları

Aslında bu rengi ve pastel tonlarını günlük kombinlerde de sıklıkla tercih ediyoruz ama 2017 yılında karşımıza daha fazla çıkacak. Peki pembe rengi ile nasıl kombinler yapılmalı? İşte bu yazımızda siz değerli okuyucularımıza pembe ve tonlarının nasıl kullanılması gerektiğine değindik.

pembe tonları

pembe tonları

 

Pembe İle Dikkat Çekmeyi Deneyin

Biz sizlere pembe renginin tüm parçalarını kullanmanı tavsiye ediyoruz. Aynı rengin farklı tonlarını kullanarak isterseniz bir pembe renginden kombin yapın. Emin olun, bu sizi oldukça ilgi çekici bir hale sokacaktır.

pembe kıayfetler

pembe kıayfetler

Pembe deyince fuşya renginden söz etmeden geçmek olmaz. Fuşya renk tercihi yaptığınızda daha da dikkat çekici bir görünüm sağlamak isterseniz bu renk yanına kırmızı ekleyebilirsiniz. 2017’de pembe rengi daha çok vurgulu kullanılacak. Bu neden alışılagelmiş renk uyumlarından vazgeçin diyoruz. Biz size tüyoları verdik, gerisi size kalmış.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*