Trendler, kombinler, ikonlar derken modanın en sert rüzgarları sizi de etkisi altına aldıysa, şimdi genel bir toparlama yaparak bu sene hangi kıyafetlerin, takıların, ayakkabı ve çantaların trend olduğunu görelim. 2017 yılında aslında moda rüzgarları takipçilerini ters köşe yaptı diyebiliriz. Her ne kadar çok radikal değişimler yaşanmayacak gibi görülse de hayatımıza yeni giren tasarımlar da oldu, geçtiğimiz yıldan kalma olan trendler de devamını getirdi.

2017 yaz modası

2017 yaz modası

Yeni Dönemde Sokak Modası Daha Ön Planda!

kadın moda trendleri

kadın moda trendleri

Bu sezonda dikkat çeken değişimlerden biri de sokak modasında yaşandı. Artık sokak modası çok daha hızlı bir dönüşüm ve değişim içerisine giriyor. Yani sokakta  moda olan bir tasarım kısa sürede kabul görebiliyor. Hal böyle olunca ikonlar ve tasarımcılar da rotasını sokaklara çevirdi.

sokak modası stilleri

sokak modası stilleri

Sokaklardan ilham alınıyor olması da beraberinde yenilikleri getirmeye başladı. Gelelim kıyafetlere… Erkek modasında en trend tasarım kısa paçalı pantolonlar oldu. Ayrıca erkeklerin gün geçtikçe biraz daha İtalyan giyim tarzına doğru kaydığını da görmezden gelmemek lazım! Kadın kıyafetlerinde ise skinny pantolonlar en trend tarzların dahi içine girmeyi başardı. Artık şortlar bile alabildiğine dar…

sonbahar kış modası

sonbahar kış modası

En moda takılar arasında ise eklem yüzükleri var. Pek çok kadın hatta kadınların neredeyse tamamı daha önce neden bu yüzüklerin hayatımıza girmediğini merak ediyor. O kadar çok sevildiler ki, kısa zamanda eklem yüzükleri kullanmayan kadın kalmayacak gibi görünüyor.

5 Yorum

 1. Ferhunde söyledi:

  Bayan Giyim yazılarınızı çoğaltın!

 2. Fulden söyledi:

  bordo tasarımlar ilişkili yazılar görmek istemekteyim

 3. Gökşin söyledi:

  İçerikteki özellikle ikinci resim harika görünüyor

 4. Aysar söyledi:

  Bu tasarımlar harika bence

 5. Ferah söyledi:

  web siteniz telefon uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*