Her yıl yenilenen ve geride bıraktığımız yılların tekrarı olan moda, yine bir ikilem yaratacak donuşlar yaparak insanların aradığı kombinleri ortaya çıkarıyorlar. Günümüz modasında küçük yaştan büyük yaştaki insanlara kadar pek çok yaş grubuna uygun üretimler gerçekleştiriliyor. Hal böyle olunca insanların modaya olan merakı da bir hayli arttı. Moda geçmiş ile günümüzün harmanlanmış ve modernleştirilmiş hali olarak söylenebilir. Hal böyle olunca farklılık ve şıklık arayan insanlar modanın müptelası oldu. Moda ve modaya dair her şeyin sergilendiği defileler pek çok insan tarafından merakla izleniyor.

2017 kış modası

2017 kış modası

Modanın Kalbi Defilelerde Atıyor

chanel sonbahar kış modası

chanel sonbahar kış modası

Moda severlerin buluştuğu bu defileler de sezonun moda renkleri, kesimleri ve modelleri hakkında bilgi alabilirken aynı zaman dada ünlü modacıların o yıl ki kombinlerini izleyebilirsiniz. Son derece eğlenceli ve heyecanlı geçen defileler birbirinden ünlü mankenler tarafından podyum da sergileniyor.

dilan güler

dilan güler

Herkesin kendine ait bir kıyafet bulduğu 2017 defilelerinde konsept kıyafetler rağbet gören kombinler arasındadır. Neon renklerle çarpıcı olmayı keşfeden hanımlar bu yıl modanın etkisiyle kırmızının tüm tonlarını üzerlerinde rahatlıkla taşıyabilecekler.

valentino yeni sezon

valentino yeni sezon

Günümüz modası sayesinde iç çatışmasından kurtulan insanlar moda ve daha fazlası için sezonun trendlerini yakından takip edebilir. Kendinizi ifade etme biçimini olan kılık kıyafet ile farklı bir çehreye kavuşup, daha tarz bir yaşam sürebilirsiniz. Moda ile kendinizi baştan aşağıya değiştirmeye hazır mısınız?

5 Yorum

 1. Aykal söyledi:

  Tüm bildiklerimi unutturan bir site olmuş, sizi tebrik ediyorum. Harika yazılar.

 2. Büşra söyledi:

  Bayan Giyim hususunda baya bi makale inceledim ancak bu kadar emek vereni ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 3. Çimen söyledi:

  Bu ürünleri Ankara civarında nereden bulabilirim?

 4. Belma söyledi:

  1 sayılı resim iyi

 5. Anka söyledi:

  Bayan Giyim alanında baya bi metin analiz ettim ama böylesine bilgi dolu yazıyı ilk kez görmüş oldum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*