Son zamanlarda ortaya çıkan moda akımlarından birisi de sokak modası. Kulağa tanıdık gelemyen bu moda türü son derece rahat ve güzel kombinleri kapsıyor. Hanımlar ve beylerin rahatlıkla kullandıkları bu modern kıyafetler modacılardan da tam not almayı başardı.

2017 sokak modası stilleri

2017 sokak modası stilleri

Yırtık jean, basic tişörtler ilginç şapkalar ve ayakkabılarla yeni bir akımın başlamasına yardımcı olan gençler sayesinde modern bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Sokak modası 2017 yılında pek çok farklı kombini de içerisine almayı ihmal etmedi.

ilkbahar sokak modası

ilkbahar sokak modası

Özellikle yaklaşan yaz aylarında kullanılan bu kombinlerin arasında salaş tişörtler şortlar ve rahat ayakkabılar bulunuyor. Aksesuarlarla kullanıldığında son derece modern bir görüntü sergileyen moda gençler tarafından tekrar yorumlandı.

Özgür ve Yenilikçi Ruhlar için

kış sokak modası

kış sokak modası

İnsanların tercihleri arasında yer alan kombinlerden birisi de sokak modası 2017 yılının yıldızı oldu. Cıvıl cıvıl sokaklar ve konsept kıyafetleri dahi bulunduğu bu moda içerisinde beylerin sınırlı olan renk seçenekleri de bir hayli genişletilmiş durumdadır. Pembe, kırmızı ve ya turuncu renklerde görebileceğiniz pantolonları çok sevecek sizde günlük hayatınızda sıklıkla kullanmaya başlayacaksınız.

Kendi Modanızı Yaratın

sokak modası 2017

sokak modası 2017

Rahatlığın ön planda olduğu sokak modası büyük küçük herkes tarafından beğenildi ve kullanılmaya başlandı. Sizde evinizdeki kıyafetleri uygun kombinler yaparak kullandığınızda sokak modasına ayak uydurmaya başlayabilirsiniz. 2017’nin trendi sokak modası ile tanışmaya hazır olun. Dolabınıza farklıklara yer açın!

sonbahar sokak modası stiller

sonbahar sokak modası stiller

5 Yorum

 1. Ceylinaz söyledi:

  Sitenizde Bayan Giyim kategorisini her gün takip ediyorum, çok başarılı.

 2. Esma söyledi:

  sonbaharda bu şekil giyilir mi

 3. Ceylan söyledi:

  Bayan Giyim alanında çok fazla metin inceleme altına aldım ama bu kadar emek vereni ilk kez gördüm.

 4. Gökben söyledi:

  Mavi modeller postlar görmek isterim

 5. Güneş söyledi:

  ilkbaharda bunlar mezuniyet programında güzel durur mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*