Kıyafet dünyasında her zaman farklı olmak isteyenler çizme modelleri ile daha çok kalıcılığı yakalarlar. Bayan çizme modelleri her tarz çeşidiyle bayanların kıyafetlerini canlandıracak güzelliklerdedir. Çimeler bu sezon kısa ve uzun kesimleriyle daha canlı bir hava kattı.

 2017 çizme tasarımları

2017 çizme tasarımları

Çizme kendine has renk ve dokusuyla her zaman tarzı yaratacak kalite ve güzelliklerdedir. Yaşamın en güzel renklerini sizlere özel kalite ve desenleriyle çizme dünyasında yaşayacaksınız.

Bayan Çizme Modelleri ve Renkleri

 bayan uzun çizme

bayan uzun çizme

Çizme modellerinde topuklu ya da platform topuklar bu sezonda tüm güzelliği ile bayanların dünyasında yerini aldı. Bayan çizme modelleri sade ve modern çeşitleriyle daha farklı olarak bu sezon vitrinlerdedir. Sizler de istediğiniz modeli internet ortamında evinizin rahatlığında sitemizden alışveriş ederek ulaşabilirsiniz. Güzel desen ve renk çeşitleri özellikle çizme modellerinin çeşitleriyle canlanmış durumdadır.

 2017 kışlık çizme modelleri

2017 kışlık çizme modelleri

Kaliteyi ve farklı olmayı sevenler sizlere özel çizme modellerimizle en güzelini yaşayacak şekilde sizler için sıralanmıştır.

Çizme modelleri günümüzün hoş çizgileri ile sizleri yansıtacak güzelliklerdedir. Bayan çizme modelleri özel yapım ve esnek dokusuyla her kıyafete uyum getiriyor. Kaliteyi sevenler ve her zaman şık olmak isteyenler çizme dünyasının güzelliklerini bu sezonda yaşayacaklardır.

 çizme modelleri

çizme modelleri

Çizme kısa ya da uzun farklı tarzları ile her kıyafeti klas gösteren modeller arasında yer alır. Uzun çizme modelleri dar pantolonlarla rahatlıkla giyilebildiği gibi mini etekler ile de uyumludur. Çizmenin güzellikleri her zaman sizlere özel ve farklı tasarımlarıyla olacaktır.

Güzel renk ve desenlerden oluşan çizme modellerimizle en güzel kıyafetlerinizi tamamlayacaksınız. Çizme modelleri bu sezon özellikle farklı renklerle sizlerin hayatına anlam katacak güzelliklerdedir. Bayan çizme modelleri dar ve geniş yapısı ile kıyafetlere özel hava katacak modellerle bu sezonda sizlerle olacaktır.

çizme tasarımları

çizme tasarımları

bağcıklı çizmeler

bağcıklı çizmeler

alternatif spor çizme modelleri

alternatif spor çizme modelleri

yeni çizmeler

yeni çizmeler

çizme stilleri

çizme stilleri

çizme kombinleri

çizme kombinleri

5 Yorum

 1. Gülçin söyledi:

  Tüm bildiklerimi unutturan bir site olmuş, sizi tebrik ediyorum. Harika yazılar.

 2. Ahenk söyledi:

  Ayakkabı alanında çok fazla yazı analiz ettim ancak bu kadar iyisini ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 3. Cansel söyledi:

  Bu modelleri Kars civarında butik olarak tasarlayan var mı

 4. Güldeste söyledi:

  blogunuz tablet uyumlu mu

 5. Cansel söyledi:

  Blogunuzda olan makalelerin büyük bir kısmını okudum, çok başarılısınız. Özellikle Ayakkabı kategorisindeki yazılar favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*