Spor bir stil ile rahatlığı yakalayabilmek isteyen bayanların her sezon tercih ettiği terlik modelleri 2017 yılında da birbirinden farklı ve çekici modeller ile karşımıza çıkıyor. Çiçek desenli terliklerin ağırlıkta olduğu tasarımlar bayanların kıyafetlerini tamamlayabilmeleri için en önemli giyim parçası oluyor.

2017 terlik modelleri

2017 terlik modelleri

Terliklerinizi giyerken dikkat edeceğiniz birtakım hususlar ile yaz aylarında tamamen rahat ve şık bir hava yakalayabilirsiniz.

Terlik Giyerken Nelere Dikkat Edilmeli?

topuklu bayan terlik

topuklu bayan terlik

Terliğinizi öncelikle vücut yapınıza uygun olarak seçmelisiniz. Terlikler, bir nevi burnu açık ayakkabılar oldukları için ayağınızın görünümüne de dikkat etmelisiniz. Ayak parmaklarınıza hoş gözüken canlı renklerde ojeler sürerek süsleyebilir ve terliklerinizin daha şık gözükmesini sağlayabilirsiniz.

yazlık terlik modelleri

yazlık terlik modelleri

Terlik Nasıl Kombinlenir?

yeni plaj terlikleri

yeni plaj terlikleri

Bol kesimli diz hizasında etekler, dar kesimli ve dar paçalı pantolonlar da dilediğiniz terlik modelleri ile birlikte kombinleyebileceğiniz en ideal parçalardır. Spor stiliniz ve rahatlığınız ile çekici bir görünüm yakalayabilmek için özellikle bol eteklerden yararlanabilirsiniz.

yeni sezon terlik tasarımları

yeni sezon terlik tasarımları

Eteklerinizin üzerinde çiçek desenleri ve çeşitli motifler bulunuyor ise, terlik modellerinizi daha sade ve tek renk olanlardan seçmeniz, boğucu bir görünümün ortaya çıkmaması için önemlidir. İki farklı kıyafetinizde aynı desenleri taşımak isterseniz de, terliklerinizin muhakkak daha koyu ya da daha kapalı tonlarda olmasına özen göstermelisiniz. Eteğinizin modeli ve şekli burada terliğinizin modelini ve şeklini belirleyici unsur olmaktadır. Yaz aylarında sizler de kendinize uygun terlik modellerini seçerek şıklığınıza farklı bir şıklık katabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Bediz söyledi:

  Sitenizde sürekli bilgi içerikli yazılar var, reklam yazıları olmuyor. Gerçekten tebrik ederim, bizi reklamla değil içerikle buluşturduğunuz için.

 2. Cansel söyledi:

  Web sayfanızdaki makaleleri her daim hafızama kazıyorum. Samimi olmam gerekirse yazdığınız her bilgi özgüven seviyemi daha da yükseltiyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 3. Berran söyledi:

  2017 Yeni Bayan Terlik Modelleri metninizi her bir cümlesine dikkat ederek sakince okudum, süper ötesi öneriler bunlar

 4. Çeşminaz söyledi:

  Yazınızdaki özellikle beşinci kombin fantastik olmuş

 5. Ağça söyledi:

  2017 Yeni Bayan Terlik Modelleri metninizi baştan sona şaşkınlıkla okudum, süper ötesi öneriler bunlar

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*