Yaz aylarında sıcak havadan olumsuz etkilenen organların başında ayaklar geliyor. Yüksek ısıya rağmen sürekli olarak kapalı ve kalın yapılı ayakkabılar içerisinde kalan ayaklar çeşitli sağlık sorunlarıyla karşı karşıya kalır ki, bunlardan birinin de mantar olduğunu biliyoruz. Yaz sıcağında hem ayaklarınızın sağlığını korumak, hem de rahat hareket etmek için terlik modelleri kurtarıcınız olabilir.

abiye terlik modelleri

abiye terlik modelleri

Tatil Valizi Terliksiz Olmaz!

klasik terlik modelleri

klasik terlik modelleri

Yaz ayları yaklaşırken sizi de tatil heyecanı sarmaya başlamış olabilir. Şimdiden tatilde ne giyeceğinizi, neler yapacağınızı ve tatil valizinizde neler bulunduracağınızı düşünmeye başlamış olabilirsiniz. Yaz tatilinde dilediğinizce gezmek, dolaşmak, yürümek ve bunları yaparken de rahat hareket etmek için mutlaka terlik modellerine valizinizde yer verin.

parmak arası terlik modelleri

parmak arası terlik modelleri

2017 terlik modelleri içerisinde eğlenceli tasarımlar dikkatinizi çekecektir. Bu yaz ayaklarınızı da neşelendirmenin zamanı geldi. Çizgi film kahramanlarıyla bezenen terliklerden ziyade, bol bol büyük çiçek ve meyve unsurlarının yer aldığı terlik modelleri göreceğiz. Yaz tatilinde siz de plajın yıldızlarından biri olmak istiyorsanız üzümlü terliklere kapılarınızı açmalısınız.

Parmak Arası Terlik Ayak Yapısını Bozar mı?

sandalet terlik modelleri

sandalet terlik modelleri

Parmak arası terlikle gözde seçeneklerden biri haline geldi, hepimiz şıklıkları ve modern görünüşleri ile bu terlikleri kullanmaktan keyif alıyoruz. Ancak kalitesiz, rastgele satın alınan parmak arası terlik modelleri başparmak ve yanındaki parmağın aralığını açarak ayak yapısının bozulmasına neden olabiliyor. Bu yüzden parmak arası terlikte kaliteli seçimler yapmalı ve mümkünse sürekli olarak bu modeli kullanmaktan kaçınmalısınız.

yazlık bayan terlik modelleri

yazlık bayan terlik modelleri

5 Yorum

 1. Feride söyledi:

  Modacinim takipçilerine özel yakında bir kampanya düşünüyor musunuz? Özellikle facebook üzerinden haber bekliyoruz.

 2. Açılay söyledi:

  Yazı İçeriğiniz harika bence

 3. Cilvenaz söyledi:

  Batman’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların bulunabileceği yer neresi, bir sonraki pazartesi alışveriş krimizi sonlandırmayı düşünüyorum.

 4. Esma söyledi:

  İnternet siteniz mobil uyumlu mu

 5. Adel söyledi:

  Makalenizdeki tasarımların genellikle orta yaşlardaki erkekler için hoş olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*