Kendinize yakışanı giydikten sonra, sizlerde kendi modanızı kendi başınıza ve kendi imkânlarınızla beraber oluşturmuş olursunuz. Son dönemlerde bayanlar kadar erkeklerin de günümüzde modaya önem vermeleriyle beraber, bir şıklık savaşı başladı görünüyor… Her erkek, giyeceği ayakkabıya uygun bir saat ya da uygun farklı bir aksesuar arıyor. Tişörtüyle uyumlu bir ayakkabı olmadığı sürece, farklı bir ayakkabı satın almaktan çekinmeyerek moda dünyasına ayak uydurmaktan da geri kaçmıyor…

2017 tayt modelleri

2017 tayt modelleri

Durumlar böyle olunca da bayanlarda ise rekabet ve savaş daha da bir artıyor. Bayanların günümüzde modaya olan ilgilerinin fazlaca olmasıyla beraberinde gelen yaz sezonunun çılgınlığı, bayanlara ayrı bir güzellik katacak gibi duruyor.

2017 yaz kombinleri

2017 yaz kombinleri

Yaza Uygun En İyi Şortları Siz Giyin

pantolon kombinleri

pantolon kombinleri

Etrafa görebileceğiniz birbirinden farklı renklerde birçok şortları görebilir ve bulabilirsiniz. Bu şortların dışına çıkarak, çok daha cesaret isteyen şortlarla birlikte yaz sezonuna damgasını vurabilir ve ilgiyi üzerinizde toplamayı siz de başarabilirsiniz.

Faydalanabileceğiniz dar kesim pantolonlar dışında daha ince ve karın dekoltesi verebileceğiniz biçimde tişörtler, bluz modelleriyle moda içerisinde kombin yapıp siz de kendinizi bu şekilde oldurabilirsiniz.

Gardırobunuzun İçerisinde Moda Yatıyor

yazlık kombinler

yazlık kombinler

Her ne kadar eski gibi görünse de aslında her birinin içerisinde ayrı bir “moda” yatıyor desek doğrudur; gardıropta bulunan kıyafetlerinizde… Her bir kıyafetinizi farklı dönemlerde ve farklı zamanlar içerisinde, o döneme ait sezonda aldığınızdan dolayı kendine has bir moda özelliği taşıyan kıyafetlerinizden kombin yapmayı denediniz mi?

Siz de kıyafetleriniz konusunda her zaman kombin yaparak başarılı olabilir, modaya ayak uydurabileceğiniz biçimde kendinize ayrıcalık katabilirsiniz. Gerçekten istediğiniz modaya uymak ise, kendinize yakışan her şey bir moda olacağını unutmayınız.

5 Yorum

 1. Gülen söyledi:

  Sitenizde sürekli bilgi içerikli yazılar var, reklam yazıları olmuyor. Gerçekten tebrik ederim, bizi reklamla değil içerikle buluşturduğunuz için.

 2. Fahriye söyledi:

  İnceleme metninizdeki tasarımların genel olarak koyu renklerde giyinmeyi sevenler için uygun olduğunu düşünüyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

 3. Belma söyledi:

  sarı stiller ilişkili yazılar okumak istemekteyim

 4. Alisa söyledi:

  Yazınızdaki tasarımların daha çok klasik giyinmeyi sevenler için yakışacağını düşünüyorum. Sizce?

 5. Balın söyledi:

  Paylaştığınız görseller fevkalade, nerede satılıyor acaba

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*