Yaz aylarının başlamasıyla kadın erkek herkesin içinde tomurcuklanan ve heyecanlandıran gelişmeler oluyor. Yaz denildiğinde akla deniz, kum, güneş kısacası tatil gelir. Kadınlar için tatil, bu üç unsur değil, iyi giyinmektir. Çünkü tatil beraberinde yeniden kıvılcımlarını açan modayı getirir ve modada her kadının yaşamak istediği daldır. Bu dalı mutlu bir şekilde yaşamak isteyen kadın muhtemelen 2017 kombin önerileri araştırmasına başlamış olmalı.

2017 yaz modası

2017 yaz modası

Doğru kombin oluşturup modaya uygun giyinen kadındaki özgüven, hiç kimsede yoktur. Dilediği her şeyi gönül rahatlığıyla yapabilir, çünkü cinsi için en önemli dala uyum sağlamıştır. Halen bu yaz için uygun kombin oluşturamayan bayanlar ise çareyi moda uzmanlarında arıyor. Uzman ve yazarlara göre bu yaz patlama yapması muhtemel olan renk mavi. Mavi rengini farklı renklerle kombinleyerek yaratacağınız fark, düşmanlarınızı çatlatacak dozda.

2017 yaz sokak modası

2017 yaz sokak modası

Yazın çeşidi çok

bayan yaz kombinleri

bayan yaz kombinleri

Sade ama şık olmak isteyen bayanlar içinde uzmanların kombin önerileri mevcut. Akla ilk gelen renk kırmızı renginin açık tonları. Bu tonlarda giyeceğiniz askılı bir elbiseye eşlik edecek saat ve ayakkabınız krem rengi olursa, abartıya kaçmadan yaz renkleriyle sade bir şıklık yakalamış olacaksınız.

pembe kombinler

pembe kombinler

Her yerin ayrı giyim şekli var. Özel kutlamalara ayrı, dışarı gezmelerine ev gezmelerine ayrı ve tabii ki tatil beldelerinde plaj ortamında ayrı, Plaj kombini için bikini ya da mayonuzun üstüne giyeceğiniz gri straplez plaj elbisesi size moda

yaz kombinleri 2017

yaz kombinleri 2017

sever yaftasını getirecek. Elbisenize mavi plaj çantanız, kremin açık tonlarında sandaletiniz ve siyah gözlüğünüz de katıldığında sizin için uygun olan kombine erişmiş olacaksınız.

 

5 Yorum

 1. Ağça söyledi:

  Sitenizin acaba instagram hesabı var mı?

 2. Gülşen söyledi:

  Size teşekkür etmek istiyorum, nasıl ulaşabilirim.

 3. Hakan söyledi:

  Görselleriniz her yazınızda şahane gözüküyor. Kombin fikirleri edinebilmek için gerçekten yararlı.

 4. Fuldem söyledi:

  Yerli markaların yazılarına da yer verin, Adana ilimizde büyük markalar var.

 5. Çimen söyledi:

  Bilgiler için teşekkür ederiz, gerçekten çok güzel.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*