Çoğu erkeğin moda anlayışı, yazın şort, kışın mont giymek iken, kadınların her ayrı döneme karşı moda çılgınlığı tüm heyecanıyla sürüyor. Yazın getirdiği yeni tasarım ve kıyafetlerin sergileneceği 2017 yaz defileleri yakın zamanda moda takipçileriyle buluşacak.

 2017 defileler

2017 defileler

Merakla beklenen bu defileler kadınlara yeni modayı duyuracak ve fazla takıntısı olan insanları kendisine kilitleyecek. Kaç sene geçerse geçsin eskimeyen ve moda gündeminden düşmeyen babet ayakkabılar bu yazda bayanların ilgi odağı olacak gibi görünüyor. Kısa paça pantolonlarında popüler olduğu son günlerde, özellikle bu ikili arasındaki uyum oldukça heyecan oluşturuyor. Baştan aşağı birbirini tamamlayan kısa paça pantolon ve Lace up babetler şimdiden bayanların gözdesi.

 2017 defileleri

2017 defileleri

Yaz Ayları için Giyim Önerileri

 yeni defileler

yeni defileler

Lace up babetlerinizi dolabınızdaki diğer pantolonlarınızla da kombinleyebilirsiniz. Her rengin ve modelin altına kusursuz giden babetlerinize moda uzmanlarından da öneriler var. Yeniden trend olacağına kesin gözüyle bakılan yırtık Jean pantolonların altına da lace up babet giymek uzmanların tercihi. Bloglarda ve sosyal medyada da popülarite kazanan bu kombinde yırtık Jean yerine mini ve midi etekte tercih edilebilir.

 defile stilleri

defile stilleri

Yeni ayakkabılarınızla oluşturacağınız her kombinden memnun ayrılacak ve harika bir yaz geçireceğinize karşı uzmanlardan verilen garanti net. Bu modellerle kimi insanlarca beğenilmeyen babetlere karşı önyargınız ortadan kalkacak ve rengârenk bir yaz geçireceksiniz.

 defile tasarımları

defile tasarımları

defile makyajı

defile makyajı

yazlık elbiseler

yazlık elbiseler

klasik yazlık elbiseler

klasik yazlık elbiseler

ilkbahar yaz moda

ilkbahar yaz moda

yazlık rahat elbiseler

yazlık rahat elbiseler

Bir Yorum

  1. Cansel söyledi:

    Bayan Giyim yazılarınızı inceliyordum, 2017 Yaz Defileleri konunuza denk geldim, dikkatimi çekti. Her yazıda böyle bol resim ekliyor musunuz?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*