Hepimiz için yeni bir sezon yeni ciciler ve yeni şıklıkların arifesinde yepyeni bir sonbahar kış sezonu başlıyor. Ve tabi ki sonbahar kışın olmazsa olmazı şık şıkıdım çizmeler ve botlar ve botiller. 2017 sezonunda yine göz dolduran detayları ile en güzel bot ve çizme modelleri içinde uzun bot kısa botiller ve uzun uzun çizmeler farklı tasarımları ile yer almakta. Boy boy ve renk renk stillerde vitrinleri süsleyen bot ve çizme çeşitlerinin en şık tasarımlıların ayağınızı bir an önce süslemesi için tabi ki bu sezonun trendleri hakkında bilgi edinmelisiniz. Yani eğitim şart diyoruz ve yeni sezonun bot ve çizme modellerinden söz etmeye başlıyoruz.

kalın topuklu uzun bot modelleri

kalın topuklu uzun bot modelleri

Artık tüm dünyanın en önde ayakkabı tasarımcıları da biliyor ki hanımlar aynı zamanda hem şık, hem sıra dışı hem de rahat olmak istiyorlar. Bu hedefi yakalamak üzere bu yılın önde gelen tasarımcı koleksiyonlarında tüm bu beklentileri karşılayan özgün bot ve çizme modellerini görmekteyiz. Hemen her stilde şık ayakkabı çeşitlerinin sıralandığı yeni 2017 koleksiyonlarında yer alan yüksek topuklu, dolgu ya da platform veya düz tabanlı bot ve çizme tasarımlarında ayaklarda konfor sağlamakla birlikte oldukça şık biçimde hatlara sahip modelleri sıkça göreceğiz.

2017 Uzun Bot Detayları

Bu sezonun en önemli detayı olarak bot ve çizme çeşitlerinde vahşi ama bir o kadarda karizmatik hayvanlardan yılan, timsah ve leopar deriler ya da desenler baskın olacak. Farklı renk tonları içinde vahşi hayvanlar geçidi içinde ayaklar sıcacık şıklıklara bürünecek. Yine bu sezonda bol bol kürk detayını tüm giysilerde olduğu gibi çizme ve bot modellerinde de göreceğiz. Kürk konçlu çizme ve botların yanı sıra çeşitli hayvanlara ait kürk detaylarının bot ya da çizmelerin hemen her noktasında kullanıldığı sevimli hayvan dostlarımızla birlikte bir kış yaşayacağız.

2017 uzun bot model tasarımları

2017 uzun bot model tasarımları

Geçen yıldan biraz biraz aşina olduğumuz şık ve şirin püsküller bot ve çizmeleri süslemekte. Bilek ya da boğaz bölgesinde yer alan sıra sıra püsküllerin yanı sıra uzun bot ya da çizmenin arka kısmında kullanılan bir tutam boyutlu püskül ile etkili ve kadınsı zarafette tasarımları keyif ile kullanacağız.

5 Yorum

 1. Adile söyledi:

  Sitenizdeki birçok yazıyı okudum, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Ayakkabı kategorisindekiler favorim.

 2. Afra söyledi:

  Malatya’da paylaştığınız ürünlerin satıldığı yer neresi, gelecek perşembe büyük bir alışverişe gitmeyi düşünüyorum.

 3. Arya söyledi:

  Makalenizdeki parçaların genellikle orta yaşlardaki erkekler için hoş olacağını düşünüyorum. Sizlerde bana katılıyor musunuz?

 4. Fuldem söyledi:

  Blogunuzda olan makalelerin büyük bir kısmını okudum, çok güzel iş çıkarıyorsunuz. Özellikle Ayakkabı kategorisindekiler favorim.

 5. Çeşminaz söyledi:

  Yukarda anlattığınız altıncı tasarımı yakın arkadaşıma hediye etmeyi planlıyorum. diğer arkadaşlar ne düşünüyor bu konuda

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*