Kim ne derse desin, 2017 yılında moda rüzgarı en çok çantaları etkisi altına aldı. Bu yüzden yeni sezonda çanta modelleri geçtiğimiz yılların en trend tasarımlarını dahi unutturacak gibi görünüyor. Bu yıl ön plana çıkan çantalar arasında en çok beğeni toplayanlar katlanabilen çantalar oldu. Bu modellerin büyük ilgi görmesi sadece pratik bir kullanım şansı sunmalarından kaynaklanmıyor.

 2017 çanta modelleri

2017 çanta modelleri

Fiyatlar da Modeller Kadar Yüz Güldürüyor

 2017 çanta tasarımları

2017 çanta tasarımları

Katlanabilen çanta modelleri fiyatlarıyla da kadınlardan tam not almayı başardı. Diğer çanta modelleri katlanabilen çantalardan biraz daha yüksek bir ücreti zorunlu kılıyor. Elbette sadece bu modeller trend olmadı. Bir dönemin çok kullanılan püsküllü çantaları yine moda olmayı başardı.

 çanta modelleri

çanta modelleri

Hem yaz hem de kış mevsiminde kullanılabilen püsküllü çantaları, aşırıya kaçmamak kaydıyla abiye elbiseler ile dahi kullanabilirsiniz. 2017 çanta modasından bahsederken geometrik çantaları da unutmamak lazım. Çünkü bu modeller de diğerleri kadar ilgi görüyor. Ayrıca podyumlarda da bol miktarda bu modelleri görebilirsiniz.

 yeni sezon çantalar

yeni sezon çantalar

Farklı Görünmek İsteyenlere Çanta Önerisi

Asimetrik bir kesime sahip olan ya da bir geometri şeklini andıran dikdörtgen, yarım daire, tam daire ve üçgen formundaki çantalar fark yaratmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Gözden düşenleri de hatırlayalım. Zincir askılı çantalarınızla bir süreliğine vedalaşın. Zincir askılar çoktan demode oldu. Çantayı elde taşımak da biraz gözden düşüyor. Daha ziyade çapraz ya da düz olarak omuza asarak kullanabileceğiniz çantaları seçin.

 yeni bayan çanta tasarımları

yeni bayan çanta tasarımları

trend çanta modelleri

trend çanta modelleri

klasik bayan çanta modelleri

klasik bayan çanta modelleri

püsküllü çanta modelleri

püsküllü çanta modelleri

bordo çanta modelleri

bordo çanta modelleri

postacı çantası modelleri

postacı çantası modelleri

5 Yorum

 1. Güniz söyledi:

  Sitenizde yazı yazabilir miyiz, beğenerek takip ediyorum ve diğer takipçiler ile kendi kombinlerimi paylaşmak istiyorum.

 2. Cilvenaz söyledi:

  Yazılarınızda yer verdiğiniz resimleriniz çok işime yarıyor. Her yazıya daha da bol resim eklemeniz dileğiyle 🙂

 3. Aykal söyledi:

  Blogunuzda olan makalelerin büyük bir kısmını okudum, bu alanda en iyisi sizsiniz diyebilirim. Özellikle Aksesuar bölümündeki makaleler favorim.

 4. Cilvenaz söyledi:

  1 numaralı stil hoş

 5. Fahriye söyledi:

  ilkbaharda bunlar mezuniyet programında giyilebilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*