Ağustos ayının sonlarına geldiğimiz şu günlerde çoğu marka sonbahar kış sezonu koleksiyonunu görücüye çıkardı. Sergilenen tüm koleksiyonlarda sıcağın etkisi daha da hissedilirken, bohem tarzı kıyafetler yine modası geçmeyen olarak sayılmaya devam ediyor.

sonbahar kış modası

sonbahar kış modası

Modacıların Tasarımları Neler Oldu?

Bohemin rahat ve salaş olan bu tarz vermez duruşu modacıların her zaman koleksiyonlarına kattıkları parçalar arasına giriyor. Bu sezon ayrıca 1950’ler ile 1990 yılları arasında da bir rekabet olacak gibi görünüyor.

sonbahar kış trendi

sonbahar kış trendi

Modacıların ve markaların sonbahar kış tasarımlarını sergiledikleri şu günlerde 1970’lqein panço modası da yerini alacak gibi görünüyor.70’li yılların hippi modasını yansıtan pançoların kombin önerileri şimdiden merak konusu oldu.

sonbaharda moda

sonbaharda moda

80’li yıllara ait olan kabarık kolların da bu yıl esmesi bekleniyor. Vatkalı ve gösterişli olan kol detayları şimdiden modacıların tasarımları arasında görülebilecek olan modeller arasına girdi.

Kadife kumaşları da bu yıl bolca vitrinlerde görmeniz mümkün. Elbiseden, pantolona kadar birçok kıyafette kullanılabilecek olan kadife kumaş,70 ve 80’lerin en lüks kumaşı idi.

2 Yorum

  1. Gamze söyledi:

    Siteniz mobil uyumlu mu?

  2. Gülriz söyledi:

    8 sayılı model iyi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*