Renk ve rahatlık bir arada olduğunda ve bu ikili direkt olarak ayakkabı içerisinde yer alıyorsa, ait olacağı cinsiyet bayanlardır. Bayanların günümüzde renge düşkünlüğünden dolayı hem renkli ayakkabı tercih etmelerinde bir tutkuları vardır hem de rahat seçimleriyle beraber, ayakkabılarını uzun ömürlü, gün içerisinde uzun bir müddet ayaklarında kalsa bile rahatsız olmayacakları bir durum söz konusudur.

deri spor ayakkabılar

deri spor ayakkabılar

Son derece modern ve kaliteli spor ayakkabıları seçimi yapılırken, dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ise rahatlıktır. Bayanların en çok şikayetçi olduğu noktalardan biri olan topuklu ayakkabılar ya da bu tarz diğer ayakkabı modelleri, gün içinde çok fazla rahatlık sunmaz. Oysaki bayan spor ayakkabılar her zaman rahatlığı ve modayı önemseyerek en güzel modelleri, renkleri kullanarak yaratır.

bayan nike air max

bayan nike air max

Spor Ayakkabıda Önemli Detay

Her bayan; pembe, kırmızı ve yeşil gibi renkleri sever. Ancak bu renklerin topuklu ayakkabılarda uygun renklerde olmaması demek, ayakkabının pek hoş durmamasına isabet edecektir. Oysaki doğru bir seçim yapılacaksa eğer, spor ayakkabı içerisinde pembe, kırmızı ve yeşil gibi renkler tercih edilebilir.

rahat ve şık spor ayakkabı modelleri

rahat ve şık spor ayakkabı modelleri

En İyi Tasarımlar Spor Ayakkabıda

spor ayakkabı modelleri

spor ayakkabı modelleri

Sadece renk değil tasarım olarak da en iyi tasarımların bulunduğu bayan spor ayakkabılar da en iyi renkler seçildiği gibi tasarımlar da seçilerek güzel bir model satın alabilme şansınız vardır. 2017 sezonuna uygun olan, en iyi renklerin olduğu birbirinden farklı çok iyi spor ayakkabı seçimleri yapabileceğiniz kadar siz de kaliteli 2017 yılında üretilmiş spor ayakkabı da tasarıma bakarak seçim yapabilir, kendiniz için rahat ve renkli bir seçim satın almış olabilirsiniz.

6 Yorum

 1. Fahriye söyledi:

  Görselleriniz her yazınızda şahane gözüküyor. Kombin fikirleri edinebilmek için gerçekten yararlı.

 2. Gamze söyledi:

  Özellikle sitenizdeki Ayakkabı yazılarını takip ediyorum. Gamze isimli yorumların çoğu bana ait, meraklı bir takipçinizim.

 3. Andaç söyledi:

  Siteniz mobil uyumlu mu?

 4. Açelya söyledi:

  Aradığım bilgiye reklam olmadan direk erişebiliyorum. İstediğim tüm moda kombinleri bu sitede var, bayılıyorum.

 5. Sabiha söyledi:

  Pembe ayakkabı çok hoşuma gitti ama markasıyla ilgili ve nereden satın alacağım hakkında bilgi verirseniz sevinirim

 6. perihan söyledi:

  Ya mor ayakkabınïn fiyatı ne kadar??

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*