Şehirli kadın imajının destekçilerinden biri olan 2017 postacı çanta modelleri aslında çok daha geniş bir kullanım alanına sahip… Postacı çantalarını genellikle günlük yaşamında kullanan kadınlar yaptıkları kombinlerde küçük değişimlere giderek favorileri olan bu çantalarını daha fazla alanda kullanabilir. Örneğin işe giderken giydiğiniz kalem etek ve gömlekle de bu çanta modellerini kullanabileceğinizi biliyor musunuz? Özellikle 2017 yılında bu çok moda, bizden söylemesi.

2017 postacı stil çanta

2017 postacı stil çanta

İş Kıyafeti ile Postacı Çantası Kombini

Hatta kalem eteklerin üzerine gömlek veya blazer ceket dahi giyebilirsiniz. Burada sır doğru ayakkabıyı seçmektir. Eğer stiletto ve benzeri tarzlarda bir ayakkabı giymezseniz, çizmeler, botlar, babetler ve dolgu topuklu ayakkabılar ile beraber 2017 postacı çantalarını kullanabilirsiniz. Gayet şık ve cesur bir görünüm sergileyeceğinizden hiç şüpheniz olmasın.

deri postacı çantası 2017

deri postacı çantası 2017

Bu çantalar en çok spor kıyafet tarzına yakışıyor. Spor ayakkabılar, kot pantolonlar, tişörtler ile birlikte gönül rahatlığı ile postacı çantalarını kullanabilirsiniz. Özellikle alışverişe giderken mutlaka bu çantayı alın. Bu sayede içerisine satın aldığınız pek çok ürünü koyabilir ve poşet taşımaktan kurtulabilirsiniz.

kırmızı postacı çantası 2017

kırmızı postacı çantası 2017

Elbise ile Postacı Çantası Kombini

postacı çanta modelleri 2017

postacı çanta modelleri 2017

Genellikle etek veya elbise giydiğinizde postacı çantasını almaktan çekindiğinizi biliyoruz. Oysa özellikle elbiseler ile bu çantaların harika bir uyum sergilediğini fark etseydiniz girdiğiniz her ortamda yaptığınız kombin ile fark yaratmayı da başarabilirdiniz. Elbiseleriniz ile çantanızı kullanmaktan çekinmeyin. Önemli olan yine doğru ayakkabıyı seçmektir. Sandaletler, spor ayakkabılar ve babetler ile hiç tereddüt etmeden elbise ve postacı çantası kullanabilirsiniz.

5 Yorum

 1. Behrem söyledi:

  Moda yazılarınızı okurken eklediğiniz resimlere göz atmak yazılarınızı daha da keyifli hale getiriyor.

 2. Gökçe söyledi:

  Bence güzel iş çıkarıyorsunuz, tebrik ederim. Takdir edildiğinizi bilmeniz için yorum yazdım.

 3. Açelya söyledi:

  Ayakkabı yazılarınız ile gönlümde taht kurdunuz. Uzun süredir sıkı bir moda blogu arıyordum.

 4. Hakan söyledi:

  Modacinim takipçilerine özel yakında bir kampanya düşünüyor musunuz? Özellikle facebook üzerinden haber bekliyoruz.

 5. Amara söyledi:

  Bu tasarımlar süper bana göre

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*