Çanta taşımak gün boyunca yorucu bir hal alıyorsa siz henüz postacı çantası ve bu çantanın sağladığı rahatlık ile tanışmamışsınız demektir. Çok uzun yıllardır hayatımızda olan bu çantalar her kıyafet ile uyum sağlayamayabilir. Ancak özellikle günlük hayatınızda giydiğiniz kıyafetlerle harika bir kombin yapabilirsiniz. Şık bir duruşun yanı sıra gün boyunca rahatlıkla hareket edebilecek olmanız da cabası…

askılı postacı çantası modelleri

askılı postacı çantası modelleri

2017’nin En Popüler Postacı Çantası Modelleri

deri postacı çantası

deri postacı çantası

Özellikle Avrupa ülkelerinde kadınların öncelikli tercihi olan postacı çantası modelleri eteklerden elbiselere, pantolonlardan taytlara kadar pek çok farklı kıyafet ile bir arada kullanılabiliyor. Ancak her çanta gibi bu modellerin de bir taşınma usulü var. O da çapraz takmaktır.

ilkbahar yaz postacı çantası modelleri

ilkbahar yaz postacı çantası modelleri

Bazı kadınların postacı çantalarını omuzunda ya da ellerinde taşıdıklarını görüyor ve çantanın tüm havasın yok ettiklerini fark ediyorsunuzdur. Lütfen siz bu hatayı yapmayın ve eğer postacı çantası kullanıyorsanız çapraz takın! Özellikle alışverişe giderken bu çantaları kullanmanız ellerinize dilediğiniz kadar alışveriş poşeti almanızı da sağlayacak. Daha özgürce hareket edebileceksiniz.

postacı çanta modelleri

postacı çanta modelleri

Yeni Sezon Postacı Çantasına Alternatif Çantalar

siyah postacı çantası

siyah postacı çantası

Ancak kimi bayanlar postacı çantalarının dökümlü durmasını, büyük boyda olmasını sevmiyor. Onlara alternatif olan çanta modellerini önerebiliriz. Örneğin krinkıl çantalar postacı çantalarından daha minik ve daha incedir. Yine çapraz takılarak taşındığından aynı rahatlığı krinkıl çanta çeşitlerinde de bulabilirsiniz. Bu ürünler bol fermuarlı, bol gözlü ve gayet pratik çantalardır. Mutlaka siz de bu tasarımlardan bir an önce edinin.

5 Yorum

 1. Alpike söyledi:

  Bu konuda benim daha farklı fikirlerim var. Çok daha farklı kombinler yapılabilir.

 2. Alisa söyledi:

  Moda alanında toplasan 10 tane blog yoktur işe yarayan, modacinim bu top 10 blog listesinde en üst sıralarda bana göre.

 3. Firdevs söyledi:

  Aksesuar alanında birçok makale inceledim ama bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

 4. Cansın söyledi:

  Konuyu çok güzel özetlemişsiniz, tebrik ederim. Ben ekstra bir şeyler söylemek istedim, yazıyı okuyan arkadaşlara benim de faydam olsun istedim ama söyleyecek başka bir şey bulamadım açıkcası.

 5. Gülçin söyledi:

  Bazı sitelerde ürün deneme videoları var, modacinim olarak bu tür çalışmalara ne zaman başlayacaksınız acaba?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*