Bot dünyası güzel ve farklı desenleriyle 2017 sezonunda da bayanları büyüleyecektir. Sizlere özel topuklu ve kısa topuklu bot çeşitleri elbiselerin kıyafetlerinizin tarzını oluşturacak şekildedir. Kısa bot seçimi yaptıysanız özellikle dar pantolon giymeniz daha hoş bir güzellik sağlar.

 klasik kısa bot modelleri

klasik kısa bot modelleri

Etek ile giyecekseniz eteğin boyu ya mini ya da çok uzun olmalıdır. Kısa botlar renkleri ile bu sezon çok çeşitli olmuştur. Kısa botlar farklı renkleri ile sizleri büyüleyecektir.

 kısa botlar

kısa botlar

Yeni Sezon Kısa Bot Fiyatları

Kısa botların güzel tarafı kullanımı rahat olmasıdır. Bot çeşitleri ve renk seçenekleri çoğaldıkça kıyafetlerimize daha rahat ayakkabı modelleri bulmaya başladık. Kısa bot sizlere özel kampanyalı fiyatlarıyla da gayet uygundur. Bot dünyası bugünlerde yeni sezon ürünlerini sergilemeye başladı. Sizler şimdiden en güzel bot çeşitlerine sitemizden hesaplı şekilde ulaşabilirsiniz.

 bayan kısa bot modelleri

bayan kısa bot modelleri

Bot dünyası özel tasarımlarıyla sizleri büyülüyor. Kısa ya da uzun bot seçimi yaparken hangi kıyafetinizle giyeceğinizi düşünmeniz gereklidir. Kısa botlar özellikle dar kotlarla giyildiğinde hoş bir görüntü yaratır. İlginç olmayı sevenler ya da salaş bir görüntü elde etmek isteyenler farklı eteklerle bu tarz botları uyum içinde giyebilirler.

 yeni sezon kısa bot modelleri

yeni sezon kısa bot modelleri

Bot tarzı ile her kıyafete yakışır. Giyeceğiniz modeller bağcıklı ya da klasik kesimli olabilir. Bot tercihi yaparken rahatlığını da hesaba katmalısınız. Bayanlar bu sezon bot dünyasının güzelliklerine erkenden sitemizle varacaktır.

 kısa bot tasarımları

kısa bot tasarımları

kısa bot tasarımları

kısa bot tasarımları

sivri burunlu bot modelleri

sivri burunlu bot modelleri

kısa botlar

kısa botlar

bayan kısa bot stilleri

bayan kısa bot stilleri

kısa bot stilleri

kısa bot stilleri

5 Yorum

 1. Bedran söyledi:

  Edirne’da bu ürünlerin satış noktası neresi, gelecek pazartesi büyük bir alışverişe gitmeyi düşünüyorum.

 2. Gökçe söyledi:

  Ayakkabı hususunda birçok yazı okudum ama bu kadar emek vereni ilk defa görmüş oldum.

 3. Cansın söyledi:

  Blogunuzda olan makaleleri belirli aralıklarla okuyorum. Gerçekten paylaştığınız her makale özgüven seviyemi daha da yükseltiyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 4. Ayşıl söyledi:

  web siteniz tablet uyumlu mu

 5. Cannur söyledi:

  Makalenizdeki birinci tasarımı kız arkadaşıma satın alacağım. mantıklı mıdır sizce

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*