Yeni sezon ile birlikte koleksiyonlarda ilkbahar ve yaz aylarının havasını başarılı bir şekilde yansıtan ışıltılı, sıcak ve enerjili kıyafetler karşımıza çıkıyor. Bayanların 2017 yazında kombin yaparken tamamen özgür olabilecekleri bol pantolonlar, denim kumaşlar, militer kıyafetler ve diğer seçenekler ünlü moda tasarımcılarının dokunuşları ile tekrar hayat buluyor.

2017 sokak modası

2017 sokak modası

Bu ilkbahar ve yaz sezonunun en trend desenleri arasında pötikareler yer alıyor. Pastel ve enerjik tonlarda karşımıza çıkan bu samimi kareler şık ve spor bir kombin yaratabilmeniz için yararlanacağınız en önemli kıyafetler arasında yer alıyor.

2017 Bol Pantolon Modelleri

bayan ilkbahar yaz kombinleri

bayan ilkbahar yaz kombinleri

Bohem tarzı ise her sezon olduğu gibi bu sezon da yaz aylarında karşımıza çıkıyor. Tasarımcılar bohem stili bu sezon farklı olarak gece kıyafetlerine ve klasik giyime de taşıyarak alternatif bir tarz yaratabilmenizi sağlıyorlar.

ilkbahar yaz kıyafetleri

ilkbahar yaz kıyafetleri

Dar kesimli pantolonların yerini ise bahar aylarının sıcak havalarında daha ferah ve rahat hissedebileceğiniz bol pantolonlar alıyor. Pantolon boylarının biraz daha kısaldığı yeni sezonda bol kesimli pantolonlar hafif bir etek görünümünü de andırıyor.

ilkbahar yaz kombinleri

ilkbahar yaz kombinleri

Sezonun favori kombin kıyafetleri arasında süet yer alıyor. Asil duruşa sahip olan süet etekler, bluzlar ve ceketler tüm kıyafetleri daha da detaylandıran bir parça olarak kullanılıyor.

Denim yani kot kumaşlar her sezon olduğu gibi bu sezon da karşımıza gelen kıyafetler oluyor. İlkbahar yaz aylarında vazgeçilmez olan denim kumaşlar çeşitli desenler ile süslenmiş olarak karşımıza çıkıyor.

5 Yorum

 1. Ceylan söyledi:

  Sitenizin acaba instagram hesabı var mı?

 2. Gülsen söyledi:

  Tüm bildiklerimi unutturan bir site olmuş, sizi tebrik ediyorum. Harika yazılar.

 3. Alvina söyledi:

  Sık kullanılanlara eklenesi bir moda blogu yaratmışsınız tebrik ederim.

 4. Gülriz söyledi:

  Yerli markaların yazılarına da yer verin, Artvin ilimizde büyük markalar var.

 5. Balın söyledi:

  Bayan Giyim ile ilgili çok fazla metin analiz ettim ancak böylesini ilk defa görmüş oldum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*