2017’nin yaz aylarında giyilecek olan yazlık genç kadın kıyafetleri raflarda ve internet sitelerinde yavaş yavaş yerini alıyor. Gömleklerin göze battığı yeni moda kıyafetlerde desenli tişörtler de baskınlığını hissettiriyor.

2017 bayan klasik giyim

2017 bayan klasik giyim

Tek Renk ve Şık Gömlekler Revaçta

2017 bayan spor kıyafetler

2017 bayan spor kıyafetler

Genellikle tek renk gömlek modellerinin tercih edildiği yeni moda gömleklerde koyu renklerle açık renklerin daha çok kullanıldığı kombinler revaçta. Koyu kırmızı ya da lacivert en çok tercih edilen koyu renkler arasında. Buz mavisi, krem ve kırık beyaz da açık renkler arasında moda.

2017 bayan kürk modası

2017 bayan kürk modası

Ara renkler ve desenli gömlekler her ne kadar tercihlerde tahtlarına kaybetmeseler de tek renk gömleklerin kullanım kolaylığı şıklığı açısında biraz daha önde olduğu raflardan ve internet sitelerinden fark ediliyor. Bunun yanında bol ve yoğun desenli gömlekler de bu tarzı sevenleri bekliyor. Bilinen ve modası hiç geçmeyen oduncu gömlekleri de vitrinleri süslemeye devam ediyor.

Tek Parça Desenli Tişörtler Göze Batıyor

2017 sokak modası tasarımları

2017 sokak modası tasarımları

Genellikle açık renklerin tercih edildiği oduncu gömleklerini baskılı veya desenli tişörtler takip ediyor. Büyük ve göğüs hizasında yapılan tek parça desenler gözde modeller arasında. Küçük ve yoğun desenlerin bulunduğu yeni moda tişörtler de tarzı bu olanların beğenisine sunulmuş durumda.

sonbahar kış tasarımları

sonbahar kış tasarımları

Basic tişörtler rahatlığı açısından vazgeçilmezler arasında. Hem sportif ve fit bir görünüm hem de ister şort ister kot pantolonla rahatlıkla kombin yapılabilmesi açısından yaz aylarında sıkça tercih edilen modeller arasında. Bisiklet yaka ya da atlet model basic tişörtlerde de koyu renkler hakim. Tunik ve kolsuz atlet sevenleri ise bu sene açık renkler bekliyor. Tek renk ya da desenleri ile sadece iki renkli olarak beğenilere sunulan tunikler ve kolsuz atletler sade giyinmeyi sevenlerin tercihlerini bu yöne çekebilir.

5 Yorum

 1. Gülriz söyledi:

  Kilis’de yaşıyorum sitenizi bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine takip etmeye başladım. Modayı yakından takip edebilmem açısından bana çok büyük fayda sağladınız.

 2. Adile söyledi:

  Yerli moda markalarının ürünlerini incelemeyi düşünüyor musunuz?

 3. Açela söyledi:

  İçerikteki ikinci görseli anneme satın alacağım. siz olsanız onu alır mıydınız

 4. Cilvenaz söyledi:

  Bolu’da bu modellerin bulunabileceği yer neresi, bir sonraki cuma büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

 5. Benli söyledi:

  Bayan Giyim konusunda çok fazla yazı inceleme altına aldım fakat böyle güzelini ilk defa gördüm desem yalan olmaz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*