2017 yılına tesettür sektörü çok büyük bir hızla hazırlanıyor. Özellikle ferace giyim modellerinin çok büyük bir titizlik ile tasarlandığını söyleyebiliriz. 2017 Ferace Modası ile ilgili biz de sizin için bir inceleme yazısı kaleme aldık, işte detaylar.

Bir zamanlar, tesettür giyim modasında yaşanan sıkıntılar, günümüzde aşılmış durumda. Tesettür giyim modelleri, günümüzde her zevke uygun olarak modadaki yerini aldı. Ferace modası, tesettür giyim gözdesi ve geçen yıllara oranla bu yıl, model bakımından bir zenginlik görünüyor.

2015 abiye ferace

2015 abiye ferace

2017 Ferace Modelleri

Geçen seneye oranla, bu sene daha fazla tercih edilen bu modelleri, üretmek için firmalar adeta yarışa girmiş durumdalar. Kolay kullanımı ve tek parçadan oluşması nedeniyle tesettürlü bayanların en çok tercih ettikleri kıyafet türlerinden bir tanesi haline geldi.

2017 ferace modelleri

2017 ferace modelleri

Siyah varaklı ferace; ürünün tamamı polyester kumaşından imal ediliyor. İç kısmında astar bulunmuyor. 0.406 kg ağırlığa sahip olan bu ürün; 141 cm boy, 102 cm göğüs, 102 cm bel, 120 cm basen beden ölçülerinde rahatlıkla giyilebilecek türden. Bu kıyafet ile birlikte, değişik renk ve modellerde türban seçimi yapılabilir. Ayakkabı olarak da ince topuklu ayakkabı seçimi, kıyafet ile uyumlu olacaktır.

ferace

ferace

Ferace modelleri arasında, fermuarlı olan modellerin yanı sıra, kuşaklı modeller ve kruvaze modellerden oluşan kıyafetler, bu yazın modaları arasında yerini şimdiden almış durumda.

5 Yorum

 1. yüreyya söyledi:

  Moda sitesinde araba yazıları görmekten sıkıldık birçok sitede. Siz gerçekten sadece alanınızda bilgi veriyorsunuz, tebrikler

 2. Kübra söyledi:

  kahverengi renkler ilişkili incelemeler okumak isterim

 3. Açela söyledi:

  kışın bu modeller mezuniyet programında giyilir mi

 4. Gönül söyledi:

  2017 Ferace Modası makalenizi yukardan aşağıya merakla okudum, süpersiniz

 5. Günay söyledi:

  sayfanız akıllı telefon uyumlu mu

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*