Moda denilince akla genellikle, bayan giyim gelir. Bu durum sebebi, bayanların giyimlerine düşkün olmasından kaynaklandığı içindir. Her ne kadar moda da bayan kıyafetler daha çok ön plana çıksa da, erkek kıyafetlerinin de modası var. 2017 erkek giyim modası da ModaCini incelemesi altında.

dolce gabbana 2017 erkek modası

dolce gabbana 2017 erkek modası

İşte 2017 yılında hangi elbiseler moda, neleri tercih etmelisiniz ve en kritik erkek kombin önerileri…

Erkek Modasında Oversize T-Shirt Rüzgarları

oversize erkek tshirt

oversize erkek tshirt

Özellikle yaz aylarında belki de erkeklerin en çok tercih ettiği kıyafet t-shirt kıyafetidir. Yaz aylarında erkeklerin rahat etmesini sağlar. Çoğunlukla gençlerin tercih ettiği bu kıyafeti, ileri yaşlardaki erkekler de giyebilir.

2017 oversize tshirt modelleri

2017 oversize tshirt modelleri

Bir zamanlar oldukça moda olan oversize t-shirtler, bol kesim yani bedenden biraz daha büyük, düz ve basit renklere sahip tişörtlerdir. Erkek moda kategorisinde belki de hiç yer almayan bir kıyafet olmasına rağmen, erkeklerin tercih ettiği kıyafetlerdendir.

2017 erkek modasında yeşil etkisi

2017 erkek modasında yeşil etkisi

Erkek Giyimde Spor Etkisi Sürüyor

Dünyada yaşanan değişimlerden ve yeşil alanların azalmasından dolayı, insanlar spor salonlarına daha çok gitmeye başladı. Erkek moda olarak; spor giyim modasını hiç geçirmeyecek gibi görünüyor. Gün geçtikçe spor kıyafetlerdeki ve aksesuarlarındaki modeller çeşitleniyor.

erkek spor giyim

erkek spor giyim

Zaman zaman film yıldızlarının başlarında gördüğümüz bu kıyafet, aslında Türkiye’de de bir dönem oldukça popüler bir kıyafetti. Fötr şapkalar, yaz kış giyilebilen kıyafet türlerindendir. Amerikan filmlerinde oldukça sık görmeye alıştığımız ve genellikle polisiye filmlerinden hatırlayacağınız kıyafet türüdür. Son zamanlarda Fedora Fötr şapkalar moda haline geldi. Fedora Fötr şapkalar; kovboy şapkasına benzer fakat daha yuvarlak hatlı olan ve daha resmi görünen bir şapka türü.

5 Yorum

 1. Sema söyledi:

  2017 yazılarınızı büyük bir heyecan ile takip ediyorum. Harika iş çıkartıyorsunuz.

 2. Çıgıl söyledi:

  2017 Erkek Giyim Modası Trendleri yazınız için teşekkürler işime çok yaradı. Bu bahsettiğiniz modelleri Ardahan’de nereden bulabilirim acaba?

 3. Berva söyledi:

  Erkek Giyim alanında bir hayli fazla post analiz ettim ancak böyle güzelini ilk kez gördüm desem yalan olmaz.

 4. Gülgün söyledi:

  4 sayılı fotoğraf kusursuz

 5. Fikriye söyledi:

  Sitenizdeki yazıların çoğunu dikkatlice okudum, gerçekten tebrik ederim. Özellikle Erkek Giyim kategorisindeki yazılar favorim.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*