İlkbahar ve yaz aylarının trendleri incelendiği zaman her sezon olduğu gibi bu sezon da çiçek desenli birbirinden şık elbiseler karşımıza çıkıyor. Rengarenk tasarımlara sahip olan bu elbiseler cıvıl cıvıl görüntüsüyle gününüzü daha pozitif ve enerjik bir şekilde geçirmenizi sağlayacak. Dünyaca ünlü moda tasarımcılarının imzasını taşıyan çiçek desenli elbiseler kombin anlamında da sizlere büyük bir kolaylık ve alternatif sunuyor.

yeni sezon çiçek desenli elbiseler

yeni sezon çiçek desenli elbiseler

Yoğun desenli ve renk algısı yaratabilen çiçekli kombinler ile kendinize has alternatif bir şıklık yaratabilirsiniz. Çiçek desenini kıyafetlerinizde kullanmak için pantolonlarınızdan başlayabilirsiniz. Tek bir parça ile iddialı bir görünüm yakalayabilemek istiyorsanız çiçekli pantolonlar sizler için en ideal parçalardır.

çiçek desenli elbise

çiçek desenli elbise

Çiçek Desenli Abiye Elbiseler

Pastel tonların ağırlıkta olduğu yeni sezonda çiçek desenli elbiseler giyerek feminen bir şıklığı yakalayabilirsiniz. Çiçek desenli hoş elbiselerinizin altına giyeceğiniz stiletto topuklu klasik bir ayakkabı ile zarifliğinizi ve şıklığınızı ön plana çıkartabilirsiniz.

yazlık çiçek desenli elbiseler

yazlık çiçek desenli elbiseler

Klasik giyim tarzınızda ufak farklılıklar yaratmak istiyorsanız ve özel davetlerinizde daha şık gözükmek istiyorsanız alternatif çiçek desenli abiye modeli elbiseleri de kullanabilirsiniz. Katıldığınız organizasyonda herkesin çekiciliğinize ve enerjinize hayran kalacağına emin olabilirsiniz.

çiçek desenli elbise tasarımları

çiçek desenli elbise tasarımları

Kot pantolonlarınız ile birlikte giyebileceğiniz yeni moda çiçek desenli bluzlar ise günlük kullanım ve spor bir stil için en ideal  parçalardır. Feminen bir tarz yaratmak için bu kombininizin altına topuklu ayakkabı giyebilir, spor bir tarz yaratmak için ise Sneaker model ayakkabılardan yararlanabilirsiniz.

bayan çiçek desenli elbiseler

bayan çiçek desenli elbiseler

5 Yorum

 1. Gülpembe söyledi:

  Tasarımlar çok güzel, özellikle markalı ürünleri tercih ediyorum. Teşekkürler modacini.

 2. Ahenk söyledi:

  2017 Çiçek Desenli Elbise Modası harika açıklamalarınızı her bir cümlesine dikkat ederek heyecanla okudum, inanılmaz bilgiler var.

 3. Güneş söyledi:

  Yukarda anlattığınız altıncı tasarım çalışmasını benim için kıymetli birisine alsam diyorum. sizin düşünceniz nedir

 4. Güniz söyledi:

  Yukardaki tasarımlar acayip etkileyici, satılıyor mu bunlar

 5. Fahriye söyledi:

  Bu tasarımlar muhteşem kanımca

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*