Hanımları ifade eden en güzel ayakkabılardan birisi kuşkusuz topuklu ayakkabılardır. Birbirinden güzel modelleri ve renkleri bulunan topuklu ayakkabılar modayla birlikte büyük bir değişime uğrayarak tekrar piyasaya sürüyor. Son dönemin en çok sevilen ve her kıyafetle rahatlıkla kullanılabilen ayakkabısı stiletto her bayanın dolabında olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Her zaman şık olma isteyen hanımların günlük ve klasik giyimlerinde ayakkabı tercihleri genellikle stiletto oluyor.

 2017 stiletto tasarımları

2017 stiletto tasarımları

Kadının İmzası Stilettolar

 stiletto ayakkabı

stiletto ayakkabı

Şık Jeanların, kalem eteklerin ve dar elbiselerin altına oldukça hoş bir görünüm veren ayakkabılarla sizde kendinizi iyi hissedeceksiniz. Kalem etekle stiletto ayrılmaz ikilidir. Diz kapağın altında biten eteklerin altın parmak dekolteli bu ayakkabılar güzel bir hava katacaktır. Kadının daha kadın ve seksi olmasını sağlıyor.

 stiletto ayakkabı tasarımları

stiletto ayakkabı tasarımları

Güzelliğinizle Etrafınızdakileri Büyülemeye Hazır Olun

Her rengini kolaylıkla piyasada bulabileceğiniz bu tarz ayakkabılar genellikle internetten satış yapılan markalardan daha uygun fiyata satın alınabiliyor. Modacıların defilelerinde de sıklıkla görmeye aşina olduğumuz stilettolar sadece boyunuzu uzatmakla kalmıyor, aynı zamanda size ayrı bir hava katıyor. Kadının imzası sayılan bu ayakkabılarla yürümek sanıldığı kadar zor değildir. Ayağınızla uyumlu iç tabanını tüm gün rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 yeni sezon stiletto ayakkabılar 2017

yeni sezon stiletto ayakkabılar 2017

Özel günlerinizde hoş bir kıyafetin altında kullanılan bütünleyici ayakkabılarla herkesi etki altında bırakabilirsiniz. Zarafet ve şıklığın değişmeyen kuralı topuklularla özgür ruhunuzu dışarı çıkarın

 stiletto

stiletto

stiletto seçimleri

stiletto seçimleri

süet stiletto ayakkabı

süet stiletto ayakkabı

yüksek topuklu stiletto

yüksek topuklu stiletto

stiletto ayakkabı çeşitleri

stiletto ayakkabı çeşitleri

yüksek topuk stiletto

yüksek topuk stiletto

5 Yorum

 1. Büşra söyledi:

  2017 Bayan Stiletto Ayakkabı Modelleri konusunda düşüncelerinize katılıyorum, okurlarınız olarak ilgiyle takip ediyoruz.

 2. Gözde söyledi:

  Gaziantep’de bu tür ürünler satan bir yer var mı bildiğiniz?

 3. Gülen söyledi:

  Sitenizde yazı yazabilir miyiz, beğenerek takip ediyorum ve diğer takipçiler ile kendi kombinlerimi paylaşmak istiyorum.

 4. Hakan söyledi:

  Ayakkabı alanında birçok makale inceledim ama bu kadar emek vereni ilk defa gördüm.

 5. Gülsen söyledi:

  kışın bu modeller eğlenceye giderken giyilebilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*