Moda tasarımcıları her yeni yılda yeni bir giyim modası yaratma konusunda son derece başarılı. Zaten günümüzün postmodern dünyasında yeni kıyafet tasarımının yelpazesi son derece geniş hale geldi. Örneğin spor giyimde yeni moda tasarımlara baktığımız zaman, hem vücuda tam oturan bayan ve erkek pantolonlarını sıkça görüyoruz hem de bol paçalı hatta şalvar kesimli alt giyim seçeneklerine çokça rastlıyoruz.

 2017 bayan giyim modası

2017 bayan giyim modası

Klasik Giyimde Yeni Moda

Günümüzün modasında ürün çeşitliliği tabii ki sadece spor giyim için değil, klasik giyim için de geçerli. Bugün klasik giyimin yeni moda tasarımlarında, özellikle asimetrik kesimlere sıklıkla rastlıyoruz. Ayrıca vücuda oturan dar kumaş pantolonlar ve kalem etekler de, bayanların iş hayatında yaygın olarak kullanılan modeller arasında. Ayrıca erkekler için de renk çeşitliliği konusunda yeni avantajlar sunulduğunu görüyoruz. Yani erkekler artık kahverengi, gri gibi renklerin sıkıcı çerçevesinin dışına çıkma şansına sahip hale geldi.

 2017 Moda Trendleri

2017 Moda Trendleri

Yeni Moda Elbise

bayan sokak modası

bayan sokak modası

Yazın tüm renklerini üzerinde yansıtan elbiseler arasında, özellikle sıcak renkli ve geometrik desenli olanlar öne çıkıyor. Tabii ki her yaz mevsiminin vazgeçilmez tasarımları arasında öne çıkan çiçek desenli modelleri göz ardı etmenin imkânı yok. Ayrıca çizgili ya da puantiyeli desenlerden hoşlanan bayanlar için de farklı renk seçeneklerini bulma imkânı da var.

 2017 modası

2017 modası

Bu yılın yeni moda elbise tasarımlarına baktığımızda, etek boyunun çoğunlukla dizüstü olduğunu görüyoruz. Bu tür elbiseler, gerek kullanım rahatlığı gerekse ince bel ayrıntısı sayesinde bayanların vücut güzelliğini ön plana çıkarması nedeniyle sıklıkla tercih ediliyor. Eğer ciddi bir kilo probleminiz yoksa, bu şık ve rahat elbise modellerini tercih edebilirsiniz.

 2017 moda haberleri

2017 moda haberleri

sokak modası

sokak modası

yeni bot modelleri

yeni bot modelleri

kürklü kıyafetler

kürklü kıyafetler

deri etek kombinleri

deri etek kombinleri

5 Yorum

 1. Balın söyledi:

  Sitenizde ben de editör olmak istiyorum, ismim Balın, mail atıyorum bakar mısınız?

 2. Gülpembe söyledi:

  Kastamonu’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların satıldığı yer neresi, gelecek pazar büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

 3. Bedran söyledi:

  siteniz mobil destekli mi

 4. Gökşin söyledi:

  Yukarıdaki birinci tasarımı doğum günü olan birisine alsam diyorum. hoş bir hediye mi

 5. Gülbahar söyledi:

  Sitenizdeki kombin tasarımları acayip etkileyici, nerede satılıyor acaba

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*