Güneş en tepeye çıktığı vakitlerin ayakkabıları, yaz sezonunun koleksiyonları arasında yer alır. Yaz döneminde üretilen ayakkabılar, kış döneminde giyilmemekle birlikte, yazın rahat edebileceğiniz ayakkabıların tercihine yakınlarını ise kışın yapabilirsiniz. Yaz sezonuna ait olan ayakkabılardan biri de Loafer stil ayakkabılardır.

 loafer ayakkabı

loafer ayakkabı

Islak zeminde kaymamak adına tercih edilen bu ayakkabıların son dönemlerde patlamış olması, gerçekten farkı ortaya koyuyor. Ayakkabı seçimine her zaman önem vermekte fayda vardır. Ayaklarınızı sıkan ya da yürümenizde rahatsızlık veren ayakkabılar tercih edilmemelidir. Vücut sağlığınızı etkileyen ayaklarınızın rahat olabileceği ayakkabılarda bulunmasına özen göstermeniz, her şeyden önce önemlidir. İşte Loafer ayakkabılar bu noktada sizlere rahat bir giyim sağlar.

 loafer ayakkabı modelleri

loafer ayakkabı modelleri

Stilinizi Önemseyin Ve Renge Değer Verin!

Stiliniz ne ise, o kesimde ilerlemek önemlidir. Gardırobunuzdaki elbiselerinize uyacağını düşündüğünüz stillerden biri Loafer ayakkabı modelleri olduğunu düşünüyorsanız, bunun için siz de renkler arasında kendinizi bulabilir ve seçiminizi de buna göre yapabilirsiniz.

 loafer ayakkabı tasarımları

loafer ayakkabı tasarımları

Yapacağınız seçimler doğrultusunda ise hem ayakkabınızın rahatlığını ayağınızda hissedecek hem de dışarı çıkarken, işe giderken ya da gezmeye çıkarken giyebileceğiniz bir rahatlığı sizlere verecektir.

Size Özel Rugan Loafer Ayakkabılar

Şık ve güzel giyinmenizle birlikte ayakkabılarınızın da bir şekilde kıyafetlerinize uydurulmuş olması gerekir. Bu noktada ise ulaşabileceğiniz ayrıcalık loafer ayakkabılar olabilir. Sıra dışı stillerin ayakkabısı olan bu ayakkabının rugan modellerinde ki parlaklık gerçekten dikkat çekiyor.

 loafer ayakkabı çeşitleri

loafer ayakkabı çeşitleri

Seçimlerinizi yapacağınız üzere; klasik ya da rugan loafer ayakkabılardan yana yapabilirsiniz. Aralarında yapacağınız seçimler ile birlikte stilinizi de yansıtabileceğiniz şekilde kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

loafer çeşitleri

loafer çeşitleri

pembe loafer ayakkabı

pembe loafer ayakkabı

platform ayakkabı

platform ayakkabı

siyah loafer ayakkabı

siyah loafer ayakkabı

alternatif loafer tasarımları

alternatif loafer tasarımları

beyaz loafer ayakkabı

beyaz loafer ayakkabı

5 Yorum

 1. Canel söyledi:

  Tüm bildiklerimi unutturan bir site olmuş, sizi tebrik ediyorum. Harika yazılar.

 2. Ferda söyledi:

  Yazınızda yer alan kombinleri Bitlis civarında butik olarak tasarlayan var mı

 3. Gözde söyledi:

  Sitenizdeki söylediklerinizi düzenli olarak takip ediyorum. Açık olmak gerekirse yazdığınız her makale özgüvenimi artırıyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

 4. Aslım söyledi:

  bordo tasarımlar ilişkili incelemeler okumak istiyorum

 5. Almila söyledi:

  ilkbaharda bu modeller düğünde giyilebilir mi

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*