Moda trendlerinden en sevilen kısımlarından birisi olarak her zaman ayakkabılar öne çıkıyor. 2017 bayan ayakkabı modasında geçtiğimiz sezonlara göre daha renkli ve daha göz alıcı modeller öne çıkıyor. Özellikle de ayakkabı modelleri bayan giyiminde önemli bir etkiye sahip olduğundan yeni sezonda bayan ayakkabı markalarının koleksiyonları içerisinde daha zengin alternatifler göze çarpıyor.

 

2017 sonbahar ayakkabı modası

2017 sonbahar ayakkabı modası

Yeni Sezonda Hangi Akımlar Öne Çıkıyor?

bayan ayakkabı modası

bayan ayakkabı modası

Kıyafet seçimlerinin ayakkabıya göre yapıldığı yeni sezon bayan giyim modasında topuklu ayakkabı modellerinden babet modellerine kadar pek çok farklı görsel etkiye ve kullanım tarzına yönelik zengin bir model çeşitliliği bulunuyor. Yeni sezonda bazı ayakkabı modellerinin daha baskın olmasının dışında da hem feminen hem de maskülen modellerin daha yoğunluklu olarak bulunduğu bir sezon bayanları bekliyor.

 

bayan ayakkabı trendleri

bayan ayakkabı trendleri

Topukludaki Yeni Değişiklikler

kışlık bayan ayakkabı modelleri

kışlık bayan ayakkabı modelleri

2017’de ayakkabı modelleri bayan moda dünyasında pek çok yenilikle birlikte büyük değişimlere yol açıyor. Özellikle de son dönemlerde ayakkabı koleksiyonlarının vazgeçilmez parçalarından birisi haline gelen topuklu ayakkabıların topuklarında yeni alternatifler öne çıkarken, çivi topuk trendi çok uzun bir aradan sonra yeniden bayanların modasında kendisine yer buluyor.

yeni sezon ayakkabı modelleri

yeni sezon ayakkabı modelleri

Özellikle de ince ve uzun topuklar işle birlikte kullanılan sivri burunlar bayan modasında feminen etkinin daha fazla olmasını sağlıyor. 2017 sezonunda bayan ayakkabıların tasarımlarına zarafeti katan ve görsel etkileyiciliği arttıran süslemelerde ise kürk, yün astar, dantel, tüy, taş ve boncuk gibi farklı ürünler sıklıkla kullanılıyor. Maskülen etkiye sahip olan ayakkabılarda ise bayanları Oxford, Brogue, Loafer ve Chelsea gibi modeller bekliyor.

5 Yorum

 1. Beltun söyledi:

  2017 yazılarınızı büyük bir heyecan ile takip ediyorum. Harika iş çıkartıyorsunuz.

 2. Cannur söyledi:

  İletişim adresinize bir mail gönderdim, onu inceler misiniz?

 3. Gülçin söyledi:

  Metindeki parçaların genellikle spor giyinmeyi sevenler için güzel olacağını düşünüyorum. Sizin fikriniz nedir?

 4. yüreyya söyledi:

  sarı modeller incelemeler okumak istemekteyim

 5. Ahenk söyledi:

  Yazınızdaki yedinci modeli kız arkadaşıma hediye etmeyi istiyorum. sizce mantıklı mı

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*