Moda ile ilgilenen ve modaya uygun kombinler yapanların sayısı gün geçtikçe artıyor. Haliyle girdiğiniz ortamlarda fark yaratmanız biraz daha güçleşiyor. Bu nedenle artık yeni kombin fikirlerini uygulamalı ve özellikle bayan ayakkabı modellerinin şıklığını ön plana çıkararak gerek kıyafetleriniz ve gerekse çantalarınızla her ortamda dikkat çekmeyi başarmalısınız. Sizin için henüz pek kimsenin keşfetmediği kombin fikirlerini araştırdık!

2017 spor ayakkabı modelleri

2017 spor ayakkabı modelleri

Siyah Çanta Ve Renkli Ayakkabı Kombini

diz üstü çizmeler

diz üstü çizmeler

Kıyafetinizin tarzına uygun siyah bir çanta kullandığınızda kombinasyonunuzla fark yaratmak için altına alacalı desenlere sahip olan renkli bir bayan ayakkabı modelini tercih edebilirsiniz. Genellikle ayakkabı ve çantada aynı renk tonu yakalanmaya çalışıldığında bun kombininizle fark yaratmayı da başarmış olacaksınız.

platform ayakkabı modelleri

platform ayakkabı modelleri

Tayt giydiğiniz günlerde altına stiletto yerine oxford ayakkabı giyip farklı olduğunuzu ispatlayabilirsiniz. Bu arada oxford ayakkabılar bu sezon son derece moda olduğundan trendlerin yakın takipçisi olduğunuz da ortaya çıkacaktır. Eğer kot pantolon ile bu ayakkabıları giyerseniz pantolonunuzun paçasını mutlaka kıvırın, ayakkabınız daha fazla ön plana çıksın.

sonbahar kış ayakkabı kombinleri

sonbahar kış ayakkabı kombinleri

Bu sezon ceketleri giyme değil omuza atma sezonu… Külhanbeyi olarak da adlandırılan bu modaya siz de uyun. Ancak ayakkabıya yine dikkat çekmeyi ihmal etmeyin. Şık apartman topuk ayakkabılarınızda ceketi omuza atma modasını bir arada sergilemeyi deneyin. Şık bir abiye elbisenin üzerine de şal yerine ceket alabilir ve yine omuzunuza atarak modayı can evinden vurabilirsiniz.

sonbahar kış ayakkabı trendleri

sonbahar kış ayakkabı trendleri

5 Yorum

 1. Fidan söyledi:

  Özellikle sitenizdeki Ayakkabı yazılarını takip ediyorum. Fidan isimli yorumların çoğu bana ait, meraklı bir takipçinizim.

 2. Ali söyledi:

  Bu örnekler harika, nereden alabiliriz

 3. Gülbahar söyledi:

  4 numaralı tarz hoş

 4. Bediz söyledi:

  lacivert kombinler ile yazılar okumak istemekteyim

 5. Fazilet söyledi:

  Tokat’da paylaştığınız ürünlerin satış noktası neresi, gelecek pazartesi büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı düşünüyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*