Çanta modası günümüzde fazlasıyla hızlı bir şekilde ilerliyor. Bayanların aksesuarlara göstermiş olduğu ilgi ünlü moda tasarımcıları tarafından da algılandığı için artık çanta modelleri 2017 yılında oldukça geniş yelpazede bir ürün skalasında bayanlara sunuluyor.

abiye çanta modelleri

abiye çanta modelleri

Özel davetler ve geceler için giyilen abiye elbiseler ile birlikte kullanılacak en iyi model ise abiye çanta modelleri oluyor. Abiye çantaları seçerken ise ufak noktalara dikkat ederseniz basit bir şekilde kusursuz bir görünümü elde edebilirsiniz.

askılı abiye çanta

askılı abiye çanta

Abiye Çanta Nasıl Seçilir?

pembe abiye çanta

pembe abiye çanta

Abiye çantanızı seçerken öncelikle katılacağınız davetin ya da bulunacağınız ortamın koşullarını göz önünde bulundurmalısınız. Eğer ayakta duracağınız bir ortamda bulunacaksanız daha çok ufak ve zincirsiz, askısız modelleri tercih etmelisiniz. Ayaktayken taşıyacağınız çantalar vücudunuzu ağrıtacağı için masanın üzerine koyabileceğiniz ufak ve şık yeni abiye çanta modellerini tercih etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Abiye Çanta Renk Seçimi Nasıl Yapılır?

siyah abiye çanta

siyah abiye çanta

Abiye çantaların renk çeşitleri oldukça fazla olduğu için bu durum tamamen sizin kişisel zevklerinize ve genel giyim tarzınıza bağlıdır. Eğer ışıltılı görünüme sahip bir elbiseye sahipseniz, bu elbisenizi ışıltılı bir çanta ile tamamlayabilirsiniz.

taşlı abiye çanta

taşlı abiye çanta

Özellikle yeni sezonda ön plana çıkan kırmızı, sarı ve kahverenginin eşsiz tonlarından yararlanarak kendinize kusursuz bir stil yaratabilirsiniz. Bu tür renkler her türlü abiye elbise ile uyumlu bir şekilde kullanılabilecek özelliğe sahiptir. Bu renkler dışında da alternatif bir stil yaratmak istiyorsanız kullanabileceğiniz kapalı tonlarda renkleri tercih edebilirsiniz.

5 Yorum

 1. Gülden söyledi:

  Merhaba, 2017 Abiye Çanta Modelleri fiyatlarını nasıl öğrenebiliriz? Çok güzel modeller var, çok beğendim gerçekten. Dönüş yapmanızı bekliyorum.

 2. Adel söyledi:

  Size teşekkür etmek istiyorum, nasıl ulaşabilirim.

 3. oya söyledi:

  merhaba tasli abiye canta elinizde mevcutmu ve ucreti ne kadar yeriniz neresi

 4. Anita söyledi:

  Çanakkale’da bu ürünlerin satıldığı yer neresi, sonraki salı moda günü yapmayı planlıyorum.

 5. Gülden söyledi:

  9 numaralı model güzel

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*