Şıklığınızı tamamlamak ve daha zarif bir görünüme kavuşmak için tercih edeceğiniz en iyi ayakkabı modelleri her zaman abiye ayakkabılar olmalıdır. Kendinize uygun abiye elbiseyi bulduktan sonra şık bir abiye ayakkabı ile elbisenizi güzel bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

 abiye ayakkabı

abiye ayakkabı

Zerafetinizi tamamlayabilmek için seçeceğiniz uyumlu bir abiye ayakkabıyı ele alırken dikkat etmeniz gereken farklı noktalar bulunmaktadır.

Abiye Ayakkabı Nasıl Seçilir?

 bayan abiye ayakkabı

bayan abiye ayakkabı

Abiye ayakkabı genelde günlük kullanım dışında özel davetlerinizde kullanabileceğiniz bir model olduğu için öncelikle ne tür bir ortamda bulunacağınızı belirlemelisiniz. Özel davetinizin tipine ve ortam koşullarına göre seçmiş olduğunuz abiye ayakkabıları daha sonrasında renklerine göre ayırmalısınız.

 abiye ayakkabı modası

abiye ayakkabı modası

Abiye elbise olarak canlı renklerden oluşan şık bir elbise giydiyseniz abiye ayakkabılar konusunda seçiminizi de bu tür renklerden yana yapabilirsiniz. Böylelikle elbisenizin ışıltılı görüntüsü ile ayakkabınızın görüntüsü birbirini tamamlayacaktır.

Kaliteli Abiye Ayakkabı

Satın alacağınız her üründe olduğu gibi abiye ayakkabılar konusunda da dikkat edeceğiniz nokta kullanılan malzemelerin kalitesi ve işçiliğin ne derecede titiz yapıldığı olmalıdır.

 yeni abiye ayakkabılar

yeni abiye ayakkabılar

Ayakkabıya ayırdığınız bütçenin boşa gitmemesi ve uzun süreli kullanabilmeniz için her zaman kaliteli ürünleri tercih etmelisiniz. Kaliteli ürünleri uygun fiyat etiketleriyle satan mağazalardan ya da online alışveriş sitelerinden satın alırsanız uzun vadede bütçenize katkı sağlayabilir ve ayakkabı ihtiyacınızı uzun yıllar boyunca ortadan kaldırabilirsiniz. Uygun fiyatlı adı altında kalitesiz ürünleri satan yerlerden ise uzak durmalısınız.

 abiye ayakkabılar

abiye ayakkabılar

elbise ve ayakkabı kombinleri

elbise ve ayakkabı kombinleri

çorap ve abiye ayakkabı

çorap ve abiye ayakkabı

yeni abiye ayakkabı

yeni abiye ayakkabı

abiye elbise ve ayakkabı kombinleri

abiye elbise ve ayakkabı kombinleri

abiye ayakkabı kombinler

abiye ayakkabı kombinler

5 Yorum

 1. Andaç söyledi:

  Örnek Resimler süper bana göre

 2. Alpike söyledi:

  kırmızı stiller alakalı postlar görmek isterim

 3. Alpike söyledi:

  Bu modelleri Sinop civarında bulunabilir mi?

 4. Ceren söyledi:

  blogunuz tablet destekli mi

 5. Fahrünissa söyledi:

  Makalenizdeki birinci tasarımı doğum günü olan birisine hediye etmeyi planlıyorum. sevinir mi acaba

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*