2016-2017 sonbahar-kış sezonu ayakkabı trendlerine yine moda devlerinin yer aldığı defileler yön verdi. Sezonun havasına mükemmel uyum sağlayan tüylü ve kadife ayakkabılar, diz üstü çizmeler, parıl parıl şık ayakkabı modelleri ayakkabı tutkunlarının beğenisini kazandı.

Tüylü Ayakkabılar

Tamamen tüy ve kürkle kaplı ayakkabılar 2016-2017 sonbahar-kış sezonunun en dikkat çeken ayakkabı trendlerinden. Sezonun havasına hitap eden ancak biraz sıra dışı olan bu ayakkabılar için stilinizde bazı detayları gözden geçirmelisiniz.

ugg

ugg

Diz Üstü Çizmeler

Sezonun en iddalı modellerinden biri de tayt benzeri diz üstü çizmeler. Rugan ve benzeri parlak materyallerin kullanıldığı dizüstü çizme modellerinde ağırlıklı olarak siyah, bordo, mavi ve füme renkler tercih edilmiş.

çizme

çizme

Kadife Ayakkabılar

Oldukça farklı ve birokadarda şık olan kadife ayakkabı trendinin çeşitli model ve renkleri mevcut. Çizme, bot, sandalet ve topuklu modelleriyle karşımızı çıkan kadife modasında kırmızı, bordo, mor, pembe gibi renkler kullanılmış.

bot modelleri

bot modelleri

Parıldayan Ayakkabılar

Son yılların vazgeçilmez modası metalik renkler ayakkabıları da ele geçirdi. Metalik deriler, sim ve pullarla kaplı ayakkabılar sezonu parlatmaya yetecek.

5 Yorum

 1. Çiler söyledi:

  Tasarımlar çok güzel, özellikle markalı ürünleri tercih ediyorum. Teşekkürler modacini.

 2. Gönül söyledi:

  Örnek Resimler harika bana göre

 3. Alisa söyledi:

  Yazıdaki özellikle üçüncü resim fantastik duruyor

 4. Alisa söyledi:

  Kilis’da sayfanızda yer verdiğiniz tasarımların bulunabileceği yer neresi, gelecek salı büyük bir alışveriş çılgınlığı yapmayı planlıyorum.

 5. Fahriye söyledi:

  Web sayfanızdaki yazıları her daim hafızama kazıyorum. Gerçekten yazdığınız her makale özgüvenimi daha da yükseltiyor. Artık daha kolay kararlar alıyorum.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*