Son zamanlarda kadınlara 2 beden zayıflamak ister misiniz? Diye sorduğumuz da alacağımız cevapları tahmin ediyorsunuzdur. Balıketlisiniz ve giydiğiniz kıyafetler sizi oldukça şişman mı gösteriyor? 2 beden zayıflamanın en püf noktalarını bu yazımızda bulabileceksiniz.

Giydiğiniz kıyafetler sizi olduğunuzdan daha da zayıf göstereceğini tahmin bile edemezsiniz. Kadınlar şişman olmasa da giydiği oval ve yuvarlak kesim kıyafetler onları daha da şişman göstermektedir. Daha dar kesim vücudunuza yakışacak kıyafetler seçmelisiniz.

Zayıf görünmek

2 Beden Zayıflamak İçin Kombinler

Siyah rengin mucizesine inanın eğer kapatacak bir yeriniz varsa bunu siyah elbiselerle kapatmak sizin için en iyisidir. Bel kesimi dar ceketler de sizi oldukça zayıf gösterip ve bunu da biçimli eteklerle kombine ederseniz sizi 2 beden zayıf göstermeye katkı sağlayacaktır. Balıketliyseniz beli vücudunuza göre dar ve aşağısı oldukça bol olan eteklerden uzak durmanızı tavsiye ederiz.

Daha çok siyah renkle kombinler yapmaya özen gösterin. Siyah ile yakışacak aksesuarlar almayı ve bunları takmak sizi şık gösterir. Bel hizasından takılan kemerlerin sizi daha zayıf göstereceğini unutmayın.2 Beden zayıf gözükmek istiyorsanız her kıyafetinizle kemeri kombine etmenizi tavsiye ederiz.

 

Etiketler:

Bir Yorum

  1. Almila söyledi:

    Siteniz mobil uyumlu mu?

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*